forumnju z rachunkiemusługiBrak zasięgu na 3 numerach

Brak zasięgu na 3 numerach

 

Brak zasięgu na 3 numerach (2019-11-14 06:56)

Witam. Od wczoraj od ok godziny 14 w 3 moich numerach nagle nie ma zasięgu. Gdy złapie na chwile po ok 1 minucie telefony gubią zasięg i cisza. Do wczoraj do ghodziny 14 wszystko działało bez problemu. Dodam że rachunki popłacone. Telefony różnej marki Samsung, Xiaomi.  Nawet nie mam jak sięskontaktować z BOA. Myślałęm że to problem z zasięgiegm ale w 2 różnych miastach to samo. Telefony uruchamiałem jeszcze raz. Nic. ma ktoś jakiś pomysł????????

~patryk1984

 

Brak zasięgu na 3 numerach (2019-11-14 08:21)

Sprawa wyjaśniona. Awaria sieci. Przywrócą sieć wieczorem. Okolice Oświęcimia. Pozostaje czekać.

~patryk1984

 

Brak zasięgu na 3 numerach (2019-11-18 19:30)

<div>To samo mam od kilku dni do dzisiaj. Krotoszyn woj. Wielkopolskie.</div><div>
</div><div>Też awaria sieci??
</div>

 

Brak zasięgu na 3 numerach (2019-11-18 20:44)

Hej :) Wyślij zgłoszenie w tej sprawie do działu technicznego przez formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu na konto nju mobile (podaj kod pocztowy) lub zadzwoń z innego numeru na infolinię 690610610, sprawdzą co się dzieje w podanej lokalizacji. Pozdrawiam :)

[edytowane przez pilotka o 20:46 w dniu 2019-11-18]

odpowiedź

Brak zasięgu na 3 numerach | ~patryk1984 (14.11.2019, 06:56)

Witam. Od wczoraj od ok godziny 14 w 3 moich numerach nagle nie ma zasięgu. Gdy złapie na chwile po ok 1 minucie telefony gubią zasięg i cisza. Do wczoraj do ghodziny 14 wszystko działało bez problemu. Dodam że rachunki popłacone. Telefony różnej marki Samsung, Xiaomi.  Nawet nie mam jak sięskontaktować z BOA. Myślałęm że to problem z zasięgiegm ale w 2 różnych miastach to samo. Telefony uruchamiałem jeszcze raz. Nic. ma ktoś jakiś pomysł????????
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

25 gości i 0 zalogowanych użytkowników