Brak sieci komórkowej

 

Brak sieci komórkowej (2019-11-01 21:23)

<div class="tw-ta-container tw-nfl" id="tw-target-text-container">Dzień dobry Pracowałem w Polsce, teraz jestem na Ukrainie. Od pół roku nie korzystam z karty SIM. Na polskiej karcie jest złoty. W rezultacie chcę teraz przelać pieniądze z Ukrainy na inną polską kartę, włożyć kartę do telefonu, ale nie ma sieci komórkowej ... Kody SMS nie pochodzą z banku. Zalogował się także na swoje konto Nju i pisze ?niestety Twój kontrakt nie jest aktywny?. W końcu nie wiem, co robić. Proszę o pomoc!</div><div class="tw-ta-container tw-nfl" id="z6maec">
</div>

 

Brak sieci komórkowej (2019-11-02 08:36)

Dzień dobry :) Wygląda na to, że numer został zablokowany z powodu braku doładowania i odpowiedzi na SMS-y utrzymaniowe zgodnie z usługą Po wieki. Jeżeli nie minęło 30 dni od założenia blokady, możesz Ty albo osoba, którą upoważnisz) skontaktować się z innego numeru z Biurem Obsługi Klienta pod numerem 690610610 i zdejmą blokadę. Pozdrawiam :) 

odpowiedź

Brak sieci komórkowej | barzini (01.11.2019, 21:23)

<div class="tw-ta-container tw-nfl" id="tw-target-text-container">Dzień dobry Pracowałem w Polsce, teraz jestem na Ukrainie. Od pół roku nie korzystam z karty SIM. Na polskiej karcie jest złoty. W rezultacie chcę teraz przelać pieniądze z Ukrainy na inną polską kartę, włożyć kartę do telefonu, ale nie ma sieci komórkowej ... Kody SMS nie pochodzą z banku. Zalogował się także na swoje konto Nju i pisze ?niestety Twój kontrakt nie jest aktywny?. W końcu nie wiem, co robić. Proszę o pomoc!</div><div class="tw-ta-container tw-nfl" id="z6maec">
</div>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

14 gości i 0 zalogowanych użytkowników