forumnju z rachunkiemofertaOferta z pakietem internetowym njumobile..

Oferta z pakietem internetowym njumobile..

 

Oferta z pakietem internetowym njumobile.. (2019-10-19 19:00)

Witam jestem obecnie w sieci a2mobile i do niedawna płaciłem 9,90 za nielimitowany internet. Na dzień dzisiejszy ten pakiet kosztuje teraz 12,90 i jestem zmuszony zrezygnować z tej sieci. Czy jeżeli przeniosę numer do njumobile to pakiet za 9 zł za 9 gb będę mógł aktywować sobie co miesiąc czy to jest jednorazowa promocja?

~smoak

 

Oferta z pakietem internetowym njumobile.. (2019-10-19 19:11)

Możesz nawet kilka razy w jednym okresie rozliczeniowym. W zależności od potrzeb. Wykorzystasz jeden, możesz aktywować następny.

 

Oferta z pakietem internetowym njumobile.. (2019-10-19 19:28)

Czyli mogę sobie z tego zrobić taki "miesięczny abonament"? To jest już stała oferta, a nie promocyjna?

~smoak

 

Oferta z pakietem internetowym njumobile.. (2019-10-21 13:06)

to jest odpowiedź na post:

Czyli mogę sobie z tego zrobić taki "miesięczny abonament"? To jest już stała oferta, a nie promocyjna?




Hej :) Ten pakiet sam się nie odnawia, trzeba pamiętać by go przedłużać. W ofercie jest od dawna i nic nie wskazuje na to, by miał być wycofany. Numer zamierzasz przenieść do oferty na kartę czy abonamentowej? Pozdrawiam :) 

odpowiedź

Oferta z pakietem internetowym njumobile.. | ~smoak (19.10.2019, 19:00)

Witam jestem obecnie w sieci a2mobile i do niedawna płaciłem 9,90 za nielimitowany internet. Na dzień dzisiejszy ten pakiet kosztuje teraz 12,90 i jestem zmuszony zrezygnować z tej sieci. Czy jeżeli przeniosę numer do njumobile to pakiet za 9 zł za 9 gb będę mógł aktywować sobie co miesiąc czy to jest jednorazowa promocja?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

25 gości i 0 zalogowanych użytkowników