forumnju na kartęofertazablokowana karta sim

zablokowana karta sim

 

zablokowana karta sim (2019-10-26 16:06)

Dzien dobry. Moja karta sim została zablokowana. Gdy probuje wpisac kod to informacja, ze siec niedostepna, info na telefonie, ze karta sim nie jest zarejestrowana. Przebywam akualnie w Niemczech i nie moge zadzownic z polskiego numeru do BOK, dzowniac z niemieckiego numeru mam brak połączenia. Nie moge sie zalogowac na swoje konto nju, bo system prosi mnie o sms, ktorego nie moge otrzymac, numer jest powiazany z polskim kontem internetowym i nie moge sie na nie zalogowac. Pomocy.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~wojtek

 

zablokowana karta sim (2019-10-26 22:57)

Dobry wieczór.  Niestety, w tej sytuacji pozostaje jedynie kontakt z Biurem Obsługi Klienta.  Wybierz numer w formacie +48690610610. W przyszłości autoryzację SMS możesz wyłączyć w zabezpieczeniach konta w zakładce mój profil. Pozdrawiam :) 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

zablokowana karta sim (2019-10-27 13:12)

Próbowałem dzwonic i pisac z niemieckiego i holenderskiego numeru z prefiksem 48 i mam bład polaczenia. Nie planuje wyjazdu do Polski w osttanim czasie. Santander prosi mnie o weryfikacje sms przy kazdej probie logowania.  Czy istnieje jakiś adres email, za pomoca ktorego moge sie skontaktowac z BOK? Próbowalem doladowac konto za pomoca innego banku, ale z racji tego, ze karta sim nie jest aktywna nie mogę dokończyc procesu.  

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~wojtek

 

zablokowana karta sim (2019-10-28 12:59)

Hej :) Niestety nie ma adresu e-mail poza formularzem kontaktowym, z którego nie możesz skorzystać. A nie masz jakiegoś znajomego w Polsce, który zadzwoni w Twoim imieniu? Podaj mu swoje dane i podstawowe informacje dotyczące numeru. Pozdrawiam.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

zablokowana karta sim (2021-04-08 22:27)

to jest odpowiedź na post:

Dzien dobry. Moja karta sim została zablokowana. Gdy probuje wpisac kod to informacja, ze siec niedostepna, info na telefonie, ze karta sim nie jest zarejestrowana. Przebywam akualnie w Niemczech i nie moge zadzownic z polskiego numeru do BOK, dzowniac z niemieckiego numeru mam brak połączenia. Nie moge sie zalogowac na swoje konto nju, bo system prosi mnie o sms, ktorego nie moge otrzymac, numer jest powiazany z polskim kontem internetowym i nie moge sie na nie zalogowac. Pomocy.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1617913627753

odpowiedź

zablokowana karta sim | ~wojtek (26.10.2019, 16:06)

Dzien dobry. Moja karta sim została zablokowana. Gdy probuje wpisac kod to informacja, ze siec niedostepna, info na telefonie, ze karta sim nie jest zarejestrowana. Przebywam akualnie w Niemczech i nie moge zadzownic z polskiego numeru do BOK, dzowniac z niemieckiego numeru mam brak połączenia. Nie moge sie zalogowac na swoje konto nju, bo system prosi mnie o sms, ktorego nie moge otrzymac, numer jest powiazany z polskim kontem internetowym i nie moge sie na nie zalogowac. Pomocy.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

23 gości i 0 zalogowanych użytkowników