forumnju z rachunkiemusługiBlokady SMS MO, oraz usług premium

Blokady SMS MO, oraz usług premium

 

Blokady SMS MO, oraz usług premium (2019-10-20 07:22)

Witam.
Jaka jest różnica w tych dwóch blokadach? Mam zablokowane usługi SMS MO - czyli blokady na sms premium, natomiast usuługi premium mam odblokowane, a definicja w tych usługach mówi że mogę wysyłać i otrzymywać sms premium np z numerów z początkiem 7xxx. Jednak podczas próby wysłania sms, jest on blokowany. Więc jaka jest między tymi usługami różnica, skoro jestem zmuszony zdjąć blokadę SMS MO?
Pozdrawiam. 

~beesmaster

 

Blokady SMS MO, oraz usług premium (2019-10-21 13:19)

Hej :) Blokada SMS MO jest po prostu częścią składową blokady usług premium. Ta ostatnia obejmuje również wysyłanie MMS-ów specjalnych, otrzymywanie SMS-ów i MMS-ów specjalnych, pol. z numerami 800-801, 700-701 itd. Pozdrawiam :) 

 

Blokady SMS MO, oraz usług premium (2019-10-21 17:47)

to jest odpowiedź na post:

Hej :) Blokada SMS MO jest po prostu częścią składową blokady usług premium. Ta ostatnia obejmuje również wysyłanie MMS-ów specjalnych, otrzymywanie SMS-ów i MMS-ów specjalnych, pol. z numerami 800-801, 700-701 itd. Pozdrawiam :) 


Hej. Dziękuję Ci bardzo. Jestem w nju nowy i zglupialem o co chodzi. Pozdrawiam ????

~beesmaster

odpowiedź

Blokady SMS MO, oraz usług premium | ~beesmaster (20.10.2019, 07:22)

Witam.
Jaka jest różnica w tych dwóch blokadach? Mam zablokowane usługi SMS MO - czyli blokady na sms premium, natomiast usuługi premium mam odblokowane, a definicja w tych usługach mówi że mogę wysyłać i otrzymywać sms premium np z numerów z początkiem 7xxx. Jednak podczas próby wysłania sms, jest on blokowany. Więc jaka jest między tymi usługami różnica, skoro jestem zmuszony zdjąć blokadę SMS MO?
Pozdrawiam. 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

15 gości i 0 zalogowanych użytkowników