forumstrona www, moje kontomoje kontokonfiguracja mms i internetu w LG G4c

konfiguracja mms i internetu w LG G4c

 

konfiguracja mms i internetu w LG G4c (2019-09-29 21:35)

Proszę o pomoc w konfiguracji mms i internetu w telefonie LG G4c.
Otóż zgodnie z Państwa wskazówkami skonfigurowałem punkty dostępowe dla mms i intermetu,
Jednak telefon wymusza ustawienie jako aktywnego tylko jednego punktu dostępowego.
I tak mogę korzystać albo z internetu, albo po zmianie punktu dostępowego z mmsów. 
Proszę o podpowiedź jak skonfigurować telefon, by korzystać z internetu i mmsów jednocześnie - bez konieczności wprowadzania zmian z ustawieniach (przestawiania punktu dostępowego)


Pozdrawiam
Wojciech Napierała

 

konfiguracja mms i internetu w LG G4c (2019-09-30 08:00)

Hej :) To jest forum użytkowników nju. Wyślij zgłoszenie w tej sprawie do Biura Obsługi Klienta przez formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu na konto nju mobile. Pozdrawiam :) 

[edytowane przez pilotka o 08:01 w dniu 2019-09-30]
 

konfiguracja mms i internetu w LG G4c (2019-09-30 17:09)

Jasne. Dzięki.

odpowiedź

konfiguracja mms i internetu w LG G4c | wojtekn (29.09.2019, 21:35)

Proszę o pomoc w konfiguracji mms i internetu w telefonie LG G4c.
Otóż zgodnie z Państwa wskazówkami skonfigurowałem punkty dostępowe dla mms i intermetu,
Jednak telefon wymusza ustawienie jako aktywnego tylko jednego punktu dostępowego.
I tak mogę korzystać albo z internetu, albo po zmianie punktu dostępowego z mmsów. 
Proszę o podpowiedź jak skonfigurować telefon, by korzystać z internetu i mmsów jednocześnie - bez konieczności wprowadzania zmian z ustawieniach (przestawiania punktu dostępowego)


Pozdrawiam
Wojciech Napierała
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

32 gości i 0 zalogowanych użytkowników