forumnju z rachunkiemofertaBrak zasięgu awaria?

Brak zasięgu awaria?

 

Brak zasięgu awaria? (2019-09-24 01:05)

Witam, 
od kilku godzin nie mam zasięgu / nie mogę zalogować się do sieci. W miejscu zasięgu pojawiają się kropki (iPhone) i w ustawieniach sieci jest "brak sieci". Restartowałem telefon, wyjmowałem i wkładałem SIM, nie pomaga. Co ciekawe wifi calling działa normalnie, mogę dzwonić póki jestem połączony z wifi. 
Jakaś awaria sieci czy uszkodzenie SIM czy telefonu?

~kabjac

 

Brak zasięgu awaria? (2019-09-24 23:57)

Hej :) Opis wskazuje na awarię. Wyślij zgłoszenie techniczne w tej sprawie przez formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu na konto nju mobile. Opisz utrudnienia, podaj dokładną lokalizację (wraz z podaniem kodu pocztowego). Pozdrawiam :) 

 

Brak zasięgu awaria? (2020-10-19 13:00)

<div>Hej,</div><div>Od kilku dni mam ogromne problemy z dostępem do internetu i sa problemy z poprawnym działaniem sieci.
</div><div>Nie wiem czy to kwestia przeciążeń czy uszkodzenia BTSu, ale używanie internetu jest niemal niemożliwe z tą prędkością przesyłu danych a bywa, że i połączenia telefoniczne szarpie.
</div><div>Proszę o zweryfikowanie i naprawę tego punktu dostepu.
</div><div>
</div><div>Dokłądny adres :
</div><div>Kościuszki 18, 02-495 Warszawa
</div><div>
</div><div>pozdrawiam,</div><div>Arek Kaźmierczak
</div>

 

Brak zasięgu awaria? (2020-10-19 14:16)

<div>Arek.</div><div>Dobrze by było zgłosić to przez formularz kontaktowy po zalogowaniu się na swoje konto.</div><div>Nikt z forumowiczów nic nie może pomóc.</div><div>Pozdrawiam
</div>

 

Brak zasięgu awaria? (2022-05-12 10:47)

Brak zasięgu 

~karol2

 

Brak zasięgu awaria? (2022-05-12 11:43)

A u mnie jest.
Zgłaszaj sprawę do BOK i podaj, w jakiej miescowości. Bo 50km obok zasięg może być.

 

Brak zasięgu awaria? (2022-12-07 22:24)

Dzisiaj napotkałem problem z zasięgiem internetu mobilnego w aplikacji you tube że się zacinał  film 

~gość1670448294375

 

Brak zasięgu awaria? (2023-01-20 10:29)

Od kilku dni mam problem z siecią. Albo wyświetla się jedna kreska albo "brak sieci". 

~aga11111

 

Brak zasięgu awaria? (2023-01-20 20:50)

Mam to samo. Mamy 3 numery w nju i na każdym telefonie to samo. Albo brak sieci albo jedna kreska...

~tomek

 

Brak zasięgu awaria? (2023-01-21 07:48)

Tu piszecie o małej ilości kresek i innych rzeczach ,  A czy zgłosiliście swoje problemy do BOK ?  , bo tutaj i tak wam nikt nic nie pomorze.

~gość1674283694037

odpowiedź

Brak zasięgu awaria? | ~kabjac (24.09.2019, 01:05)

Witam, 
od kilku godzin nie mam zasięgu / nie mogę zalogować się do sieci. W miejscu zasięgu pojawiają się kropki (iPhone) i w ustawieniach sieci jest "brak sieci". Restartowałem telefon, wyjmowałem i wkładałem SIM, nie pomaga. Co ciekawe wifi calling działa normalnie, mogę dzwonić póki jestem połączony z wifi. 
Jakaś awaria sieci czy uszkodzenie SIM czy telefonu?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

16 gości i 0 zalogowanych użytkowników