forumnju z rachunkiemofertaOferta 19 bez limitu co miesiąc

Oferta 19 bez limitu co miesiąc

 

Oferta 19 bez limitu co miesiąc (2019-09-18 14:56)

Cześć,


mam pytanie. Co się stanie po mięsiącu, jeśli nie zrobię żadnego doładowania, a nadal będę miał środki na koncie? Czy  bez żadnej płatności nadal w nowym miesiącu będę mógł ze wszystkiego korzystać?


Dzięki

~tomek

 

Oferta 19 bez limitu co miesiąc (2019-09-18 15:03)

W sumie jeszcze jedno pytanie. Jak włączę usługę 1,20 zł / dzień, to to też działa bezterminowo, dopóki mi się nie wyczerpią środki na koncie? w sensie nie jest tak, że co jakiś czas i tak muszę doładować konto?

~tomek

 

Oferta 19 bez limitu co miesiąc (2019-09-18 17:20)

Hej :) W sumie zgodnie z promocją Po wieki raz na pół roku trzeba doładować numer dowolną kwotą lub odpowiadać na tzw. SMS-y utrzymaniowe, by numer był aktywny. Jeżeli masz wydłużoną ważność i masz środki na koncie w odpowiedniej kwocie, by osiągnąć limit wydatków 19 zł (+ max 9 zł za SMS i MMS-y) , nie ma potrzeby doładowania numeru.  Tak samo jest w przypadku usługi Wszystko dziennie za 1.20 zł. Pozdrawiam :) 

odpowiedź

Oferta 19 bez limitu co miesiąc | ~tomek (18.09.2019, 14:56)

Cześć,


mam pytanie. Co się stanie po mięsiącu, jeśli nie zrobię żadnego doładowania, a nadal będę miał środki na koncie? Czy  bez żadnej płatności nadal w nowym miesiącu będę mógł ze wszystkiego korzystać?


Dzięki
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

22 gości i 0 zalogowanych użytkowników