forumnju z rachunkiemofertaKiedy najlepiej podpisać umowę ?

Kiedy najlepiej podpisać umowę ?

 

Kiedy najlepiej podpisać umowę ? (2019-08-21 09:45)

Cześć Wam


Kończy mi się umowa na Internet Mobilny w jednej porażającej sieci 16.09.2019. Nie będzie mnie cały Wrzesień w domu wracam na początku Sierpnia i chciałbym nie być bez netu.


Czy jeżeli podpiszę umowę teraz na Internet i nie będę używał to będzie pobrana opłata 9 zł ? czy dopiero jak zaktywuje wrzucając ją do routera?

 

Kiedy najlepiej podpisać umowę ? (2019-08-21 12:46)

Hej :) Wracasz w październiku czy tak jak napisałeś dopiero w sierpniu przyszłego roku? :) Jak podpiszesz umowę teraz, to do czasu przeniesienia numeru nie będzie naliczane dociążenie 9 zł, jeśli nie będziesz korzystał  z internetu. Po przeniesieniu dociążenie zacznie obowiązywać. Po trzech pełnych okresach rozliczeniowych zostanie zniesione dzięki aktywnej usłudze "Im dłużej, tym lepiej". Pozdrawiam :)

[edytowane przez pilotka o 12:49 w dniu 2019-08-21]
 

Kiedy najlepiej podpisać umowę ? (2019-08-21 16:37)

Boże teraz zobaczyłem jaka głupotę napisałem :)) wracam na początku października. Umowę zerwałem - chce poprostu zawrzeć nową. 

~gość1566398266145

 

Kiedy najlepiej podpisać umowę ? (2019-08-21 22:07)

W przypadku aktywacji nowego numeru dociążenie 9 zł nie obowiązuje tylko przez pierwszy, niepełny okres rozliczeniowy, więc jeżeli chcesz uniknąć opłaty zamówienie złożyłabym po powrocie. Wiąże się to jednak z brakiem dostępu do internetu mobilnego przez parę dni. Kurier doręcza zwykle przesyłkę od 2-5 dni roboczych. Po podpisaniu dokumentów nju ma 24 godziny, by aktywować numer. 

odpowiedź

Kiedy najlepiej podpisać umowę ? | artur2222 (21.08.2019, 09:45)

Cześć Wam


Kończy mi się umowa na Internet Mobilny w jednej porażającej sieci 16.09.2019. Nie będzie mnie cały Wrzesień w domu wracam na początku Sierpnia i chciałbym nie być bez netu.


Czy jeżeli podpiszę umowę teraz na Internet i nie będę używał to będzie pobrana opłata 9 zł ? czy dopiero jak zaktywuje wrzucając ją do routera?

wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

21 gości i 2 zalogowanych użytkowników