forumnju z rachunkiemusługieSIM w nju (w Orange juz jest)

eSIM w nju (w Orange juz jest)

 

eSIM w nju (w Orange juz jest) (2019-08-19 13:53)

Cześć
nie wiecie może kiedy w nju będzie eSIM?
W Orange juz jest, chetnie bym zaczął z tego korzystać:)
Dzięki za odp!

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

eSIM w nju (w Orange juz jest) (2019-08-19 16:41)

Hej :) Tego chyba nikt nie wie, zaglądaj do wątku: https://www.njumobile.pl/obsluga/forum/id,218300001,title,czy-w-nju-bedzie-wprowadzona-us-uga-esim-,watek. Pozdrawiam :) 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

eSIM w nju (w Orange juz jest) (2019-12-03 15:52)

ja też

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~kim

 

eSIM w nju (w Orange juz jest) (2019-12-07 13:04)

Czy coś drgnęło w temacie esim ?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~sergio

 

eSIM w nju (w Orange juz jest) (2019-12-07 17:48)

to jest odpowiedź na post:

Czy coś drgnęło w temacie esim ?


Jak napisano wyżej: "zaglądaj do wątku: https://www.njumobile.pl/obsluga/forum/id,218300001,title,czy-w-nju-bedzie-wprowadzona-us-uga-esim-,watek."

[edytowane przez jacp11 o 17:49 w dniu 2019-12-07]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

eSIM w nju (w Orange juz jest) (2020-01-12 19:45)

No to czas przenieść się do Flexa, jeden pies, też orange.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~byłemwnuj

 

eSIM w nju (w Orange juz jest) (2020-01-30 22:08)

ja wiem - zapytałem w Nju i dostałem oficjalną odpowiedź, że nie planujemy :( tak więc jak coś... trzeba zmienić operatora na ... orange i płacić min 10gr więcej za min rozmowy...

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~maatzey

 

eSIM w nju (w Orange juz jest) (2020-10-14 14:07)

<div>Jestem strasznie zawiedziony postawą firmy NJU odpowiadając na prośbę klientów  o wprowadzenie nowej usługi mówiąc, że nie planują  :(</div><div>Jest to totalny brak szacunku dla Klientów którzy ich utrzymują i są lojalni wobec marki!</div><div>Marketingiem w tej firmie zajmują się ludzie którzy nie wiedzą co to w ogóle jest!</div><div>Powinni napisać, że dołożą wszelkich starań żeby taka usługę wprowadzić i to jak najszybciej a nie że jak odpisali, że nie planują .</div><div>Ale wam z NIU coś podpowiem, nawet małe dziecko wie że jak jest coś nowego to każdy chce to mieć i nawet jeżeli by to zwiększyć koszty to wielu ludzi by się na to zdecydowało i przyciągnęło nowych klientów.</div><div>Widzę jednak ze wolicie ponosić straty i tracić klientów.</div><div>powodzenia z waszą polityką firmy, może nie padniecie zniechęcając do siebie ludzi!
</div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~zbig

 

eSIM w nju (w Orange juz jest) (2020-10-14 19:50)

to jest odpowiedź na post:

<div>Jestem strasznie zawiedziony postawą firmy NJU odpowiadając na prośbę klientów  o wprowadzenie nowej usługi mówiąc, że nie planują  :(</div><div>Jest to totalny brak szacunku dla Klientów którzy ich utrzymują i są lojalni wobec marki!</div><div>Marketingiem w tej firmie zajmują się ludzie którzy nie wiedzą co to w ogóle jest!</div><div>Powinni napisać, że dołożą wszelkich starań żeby taka usługę wprowadzić i to jak najszybciej a nie że jak odpisali, że nie planują .</div><div>Ale wam z NIU coś podpowiem, nawet małe dziecko wie że jak jest coś nowego to każdy chce to mieć i nawet jeżeli by to zwiększyć koszty to wielu ludzi by się na to zdecydowało i przyciągnęło nowych klientów.</div><div>Widzę jednak ze wolicie ponosić straty i tracić klientów.</div><div>powodzenia z waszą polityką firmy, może nie padniecie zniechęcając do siebie ludzi!
</div><div>

Skoro jesteś zawiedziony . Zawsze można zmienić operatora . Tylko przy okazji jak zmienisz operatora to zmień swój telefon .
</div><div>Powodzenia
</div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1602697852194

 

eSIM w nju (w Orange juz jest) (2020-10-14 20:08)

To jest wątek  o e_Sim 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1602697852194

odpowiedź

eSIM w nju (w Orange juz jest) | p_n (19.08.2019, 13:53)

Cześć
nie wiecie może kiedy w nju będzie eSIM?
W Orange juz jest, chetnie bym zaczął z tego korzystać:)
Dzięki za odp!

wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

40 gości i 0 zalogowanych użytkowników