forumnju z rachunkiemusługi3 konta - czy można płacić na jeden rachunek?

3 konta - czy można płacić na jeden rachunek?

 

3 konta - czy można płacić na jeden rachunek? (2019-08-15 20:49)

<div> Mam 3 konta, czyli w sumie 5 numerów  . Dwa w usłudze w parze . Oraz jeden numer solo</div><div>Muszę płacić 3 rachunki . Czy jest możliwość abym jako własciciel tych 5 numerów płaciłc na jeden rachunek ?</div><div>Czyli po prostu zrobić jeden rachunek dla 3 umów?</div><div>dziekuje
</div><div>
</div>

 

3 konta - czy można płacić na jeden rachunek? (2019-08-16 04:31)

Możesz zapytać o to w burze obsługi klienta nju czy mogliby ci włączyć jeden rachunek na 3 konta, lecz wątpię żeby dało się to zrobić. Pozdrawiam.

 

3 konta - czy można płacić na jeden rachunek? (2019-08-16 23:47)

to jest odpowiedź na post:


 Mam 3 konta, czyli w sumie 5 numerów  . Dwa w usłudze w parze . Oraz jeden numer solo
Muszę płacić 3 rachunki . Czy jest możliwość abym jako własciciel tych 5 numerów płaciłc na jeden rachunek ?
Czyli po prostu zrobić jeden rachunek dla 3 umów?
dziekuje





Hej :) Niestety nie ma takiej możliwości, bo numery są na osobnych kontach. Pozdrawiam :) 

 

3 konta - czy można płacić na jeden rachunek? (2019-08-19 15:44)

<div></div> Ok. Dziekuje za informacje
<div>Będe się kontaktowała z Obsługą i może cos sie będzie dało zrobić</div><div>W Play miałem jedno konto na 5 numerów
</div><div>pozdrawiam
</div><div>
</div><div>p.s.</div><div>Jak mam pisać zeby mi nie wwychodził znak  </div> ?
</div>

[edytowane przez gadzet o 15:51 w dniu 2019-08-19]
 

3 konta - czy można płacić na jeden rachunek? (2019-08-19 16:35)

W nju nie można zrobić konta na 5 numerów, bo na jednym koncie mogą być maksymalnie dwa w ofertach głosowych, wynika to z konstrukcji oferty i w Biurze Obsługi Klienta otrzymasz taką samą odpowiedź. Pozdrawiam :) 

odpowiedź

3 konta - czy można płacić na jeden rachunek? | gadzet (15.08.2019, 20:49)

<div> Mam 3 konta, czyli w sumie 5 numerów  . Dwa w usłudze w parze . Oraz jeden numer solo</div><div>Muszę płacić 3 rachunki . Czy jest możliwość abym jako własciciel tych 5 numerów płaciłc na jeden rachunek ?</div><div>Czyli po prostu zrobić jeden rachunek dla 3 umów?</div><div>dziekuje
</div><div>
</div>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

12 gości i 1 zalogowanych użytkowników