forumnju z rachunkiemofertaPrzeniesienie numeru a pierwsza faktura

Przeniesienie numeru a pierwsza faktura

 

Przeniesienie numeru a pierwsza faktura (2019-08-22 06:53)


<font color="#00273f"><span >Hej,</font>
<font color="#00273f"><span >
</font>
<font color="#00273f"><span >
</font>
<font color="#00273f"><span >jestem w trakcie przenoszenia (a może już po?) numeru z Play do NJU. Przenoszę swój numer (był abonament w Play) oraz żony (był na kartę w Play) do abonamentu w parze. Oboje dostaliśmy od NJU smsy z informacją, że planowana data przeniesienia naszych numerów (żona dostała osobnego smsa, ale data była taka sama) jest 1 października 2019. Mimo to dostałem dzisiaj do zapłaty fakturę od NJU dotyczącą usług numeru żony (na fakturze jest jej numer tymczasowy, mimo że jej normalny numer cały czas działa). Szczerze mówiąc nie spodziewałem się tego, myślałem że do 1 października ciągle ma numer aktywny w Play'u i nie będzie żadnych faktur od NJU.</font>
<font color="#00273f"><span >
</font>
<font color="#00273f"><span >
</font>
<font color="#00273f"><span >Czy ktoś miał taką sytuację i wie z czego to wynika?</font>
<font color="#00273f"><span >
</font>
<font color="#00273f"><span >
</font>
<font color="#00273f"><span >Z góry dzięki.</font>

~gal

 

Przeniesienie numeru a pierwsza faktura (2019-08-22 08:50)

Cześć :) Za tymczasowy numer dodatkowy, w przeciwieństwie do podstawowego naliczana jest opłata już od podpisania umowy. Na pierwszej fakturze jednorazowo jest naliczane wyrównanie od dnia  podpisania umowy do końca bieżącego okresu rozliczeniowego i przedpłata 9 zł za kolejny cykl bilingowy. Pozdrawiam :) 

[edytowane przez pilotka o 08:52 w dniu 2019-08-22]
 

Przeniesienie numeru a pierwsza faktura (2019-08-22 09:07)

Wielkie dzięki. Czy to znaczy, że tymczasowy numer może już korzystać z oferty NJU (nielimitowane rozmowy/smsy/mmsy 10GB internetu)? Mamy opcję 29+9, czy rachunek za numer tymczasowy może przekroczyć 9zł?

~gal

 

Przeniesienie numeru a pierwsza faktura (2019-08-22 09:12)

Tymczasowy numer dodatkowy może korzystać z oferty nju, ale opłaty za połączenia będą naliczane zgodnie z cennikiem do kwoty 29 zł oprócz tego 9 zł, dlatego że limit 29 zł obejmuje dwa numery, nie tylko podstawowy. 

 

Przeniesienie numeru a pierwsza faktura (2019-08-22 09:24)

Bardzo dziękuję. Rozwiałaś wszystkie moje wątpliwości. :)

~gal

odpowiedź

Przeniesienie numeru a pierwsza faktura | ~gal (22.08.2019, 06:53)


<font color="#00273f"><span >Hej,</font>
<font color="#00273f"><span >
</font>
<font color="#00273f"><span >
</font>
<font color="#00273f"><span >jestem w trakcie przenoszenia (a może już po?) numeru z Play do NJU. Przenoszę swój numer (był abonament w Play) oraz żony (był na kartę w Play) do abonamentu w parze. Oboje dostaliśmy od NJU smsy z informacją, że planowana data przeniesienia naszych numerów (żona dostała osobnego smsa, ale data była taka sama) jest 1 października 2019. Mimo to dostałem dzisiaj do zapłaty fakturę od NJU dotyczącą usług numeru żony (na fakturze jest jej numer tymczasowy, mimo że jej normalny numer cały czas działa). Szczerze mówiąc nie spodziewałem się tego, myślałem że do 1 października ciągle ma numer aktywny w Play'u i nie będzie żadnych faktur od NJU.</font>
<font color="#00273f"><span >
</font>
<font color="#00273f"><span >
</font>
<font color="#00273f"><span >Czy ktoś miał taką sytuację i wie z czego to wynika?</font>
<font color="#00273f"><span >
</font>
<font color="#00273f"><span >
</font>
<font color="#00273f"><span >Z góry dzięki.</font>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

24 gości i 1 zalogowanych użytkowników