Błąd

 

Błąd (2019-08-12 10:37)

Witam nie mogę zamówić pakietu 9gb za 9 zł ponieważ przychodzi mi taki SMS "Korzystasz z darmowego internetu w "Wszystko za nie wiecej niz 29zl" pakiet nie zostal wlaczony. Pakiet bedziesz mogl wlaczyc po wykorzystaniu darmowego internetu w ramch "Wszystko za nie wiecej niz 29zl". Pozdrawiamy njumobile.pl"


A ten Internet darmowy to chodzi tak wolno ze masakra a wykupić tego pakietu nie mogę co mam zrobić dodam jeszcze ze przychodzi mi taki sms "usluga Wszystko komorkowe za 29 zl nie jest dostepna w nju na karte lub w Twoim planie taryfowym. Szczegoly na njumobile.pl." patologia 

~filip

 

Błąd (2019-08-24 20:39)

Hej @filip, w przypadku aktywnej Usługi "Wszystko za nie więcej niż 29 zł miesięcznie" w ofercie nju na kartę dodatkowy jednorazowy pakiet danych możesz aktywować w następujących przypadkach: zanim osiągniesz prób wydatków i nie korzystasz jeszcze z pakietu internetowego 10GB dostępnego w ramach w/w Usługi oraz gdy wykorzystasz cały pakiet 10GB dostępny w ramach w/w Usługi. W przypadku gdy korzystasz z pakietu 10GB w ramach Usługi "Wszystko za nie więcej niż 29 zł miesięcznie" nie masz możliwości aktywowania dodatkowego jednorazowego pakietu danych. 


Czy masz możliwość sprawdzenia jak działa Internet na innym numerze nju mobile w Twojej lokalizacji? Sprawdzałeś kartę w innym telefonie? Czy posiadasz kartę SIM wspierającą LTE? 

odpowiedź

Błąd | ~filip (12.08.2019, 10:37)

Witam nie mogę zamówić pakietu 9gb za 9 zł ponieważ przychodzi mi taki SMS "Korzystasz z darmowego internetu w "Wszystko za nie wiecej niz 29zl" pakiet nie zostal wlaczony. Pakiet bedziesz mogl wlaczyc po wykorzystaniu darmowego internetu w ramch "Wszystko za nie wiecej niz 29zl". Pozdrawiamy njumobile.pl"


A ten Internet darmowy to chodzi tak wolno ze masakra a wykupić tego pakietu nie mogę co mam zrobić dodam jeszcze ze przychodzi mi taki sms "usluga Wszystko komorkowe za 29 zl nie jest dostepna w nju na karte lub w Twoim planie taryfowym. Szczegoly na njumobile.pl." patologia 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

26 gości i 0 zalogowanych użytkowników