forumnju z rachunkiemofertaPrzeniesienie z Flex

Przeniesienie z Flex

 

Przeniesienie z Flex (2019-08-05 23:38)

Witam.


Przy próbie przeniesienia 2 numerów z oferty Flex otrzymuję komunikat, że nie można kontynuować i mam wybrać nowy numer. W czym może być problem? Zastanawiam się, czy nie trzeba wcześniej zakończyć planu we Flex? Proszę o potwierdzenie lub inne wskazówki.

~darek

 

Przeniesienie z Flex (2019-08-24 21:42)

hej @darek, 


niestety, ale na chwilę obecną nie ma możliwości migracji z Orange Flex do nju mobile. Możliwa jest opcja przeniesienia numeru Orange Flex do innego operatora, a następnie przeniesienie numeru do nju mobile. 

 

Przeniesienie z Flex (2019-12-14 23:13)

Mój kod na dodatkowe 50 zł przy rejestracji od Orange Flex: KACPEREM9H
Dzięki!


~kacper

 

Przeniesienie z Flex (2020-01-15 20:20)




Dlatego właśnie jestem w Orange Flex. 30gb internetu i darmowy transfer w social mediach za 30zł na miesiąc. Proste przeniesienie i aplikacja do zarządzania czyli XXIw.
Jeśli chcesz to podczas rejestracji w Orange Flex podaj mój kod a dostaniesz 50zł na swoje konto bankowe.
TOMASZPMSM
Warto bo sam korzystam i internet na LTE to bajka :-)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~adamski

 

Przeniesienie z Flex (2020-01-15 20:34)

to jest odpowiedź na post:




Dlatego właśnie jestem w Orange Flex. 30gb internetu i darmowy transfer w social mediach za 30zł na miesiąc. Proste przeniesienie i aplikacja do zarządzania czyli XXIw.
Jeśli chcesz to podczas rejestracji w Orange Flex podaj mój kod a dostaniesz 50zł na swoje konto bankowe.
TOMASZPMSM
Warto bo sam korzystam i internet na LTE to bajka :-)
<div>

</div><div>Jeśli jestwą w orang flex to co tutaj wypisujesz , pisz na swoim forum jak barzdo jest ci doobrze .
</div><div>Pewnie jesteś jednym z wielu troli co mieszają natym forum :(
</div>

~gość1579116884444

 

Przeniesienie z Flex (2021-04-21 17:35)

<span >Każdy komentarz, który obiecuje ponad 30pln to OSZUSTWO I NAKŁANIANIE DO NIEKORZYSTNEGO ROZPORZĄDZANIA WŁASNYM MIENIEM. To POLECAJĄCY dostaje 70pln lub więcej. Oszustwo NIE MA DOLNEGO LIMITU KWOTOWEGO, więc jeśli ktoś słusznie czuje się oszukany, ma prawo złożenia zawiadomienia o popełnionym przestępstwie powołując się na poniższy paragraf KK: Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

~mecenas

odpowiedź

Przeniesienie z Flex | ~darek (05.08.2019, 23:38)

Witam.


Przy próbie przeniesienia 2 numerów z oferty Flex otrzymuję komunikat, że nie można kontynuować i mam wybrać nowy numer. W czym może być problem? Zastanawiam się, czy nie trzeba wcześniej zakończyć planu we Flex? Proszę o potwierdzenie lub inne wskazówki.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

12 gości i 0 zalogowanych użytkowników