forumnju na kartęofertaWażność konta po przeniesieniu numeru

Ważność konta po przeniesieniu numeru

 

Ważność konta po przeniesieniu numeru (2019-06-25 11:38)

Chcę przenieść numer z T-M do nju. Numer obecnie leży w szufladzie i zależy mi tylko na utrzymaniu numeru jak najdłużej. Czy dobrze rozumiem obecną ofertę "promocja po wieki" w nju, że jak raz doładuję konto kwotą 25 zł to ważność konta mi nigdy nie upłynie?

~vaha

 

Ważność konta po przeniesieniu numeru (2019-06-25 14:04)

Nie.
Zgodnie z p.10 regulaminu (którego ewidentnie nie czytałeś) musisz odpowiadać na SMS "utrzymaniowe" i co jakiś czas doładowac konto.
Więcje szczegółów: https://www.njumobile.pl/oferta/nju-na-karte/ > rozwin "dokumenty" i szukaj regulaminu "po Wieki"

 

Ważność konta po przeniesieniu numeru (2019-06-25 15:53)

to jest odpowiedź na post:

Nie.
Zgodnie z p.10 regulaminu (którego ewidentnie nie czytałeś) musisz odpowiadać na SMS "utrzymaniowe" i co jakiś czas doładowac konto.
Więcje szczegółów: https://www.njumobile.pl/oferta/nju-na-karte/ > rozwin "dokumenty" i szukaj regulaminu "po Wieki"




Rzeczywiście, pisząc posta nie przeczytałem regulaminu, chociaż nazwa oferty nie powinna wprowadzać w błąd, a niestety nadal operatorzy stosują chwyty marketingowe i różnego rodzaju kruczki. Regulamin przeczytałem chwilę później, niemniej, nadal nie wiem, czy jak wyślę przed upływem 187 dni SMS utrzymaniowy to nadal muszę doładowywać konto? Czy SMS jest równoznaczny z doładowaniem?

~vaha

 

Ważność konta po przeniesieniu numeru (2019-06-25 19:27)

Hej :) Jeżeli wyślesz odpowiedź na SMS-a utrzymaniowego nie musisz już doładowywać konta. Ważność numeru zostanie wówczas przedłużona o kolejne 93 dni. Pamiętaj jednak, by cały czas telefon był włączony oraz by karta SIM nie tkwiła czasem w alarmie, gdyż ważność SMS-ów jest krótka i możesz je przegapić, stąd dla mnie bardziej skutecznym środkiem utrzymania ważności numeru jest doładowanie go np. 5 zł raz na 187 dni. Pozdrawiam :)

[edytowane przez pilotka o 19:28 w dniu 2019-06-25]

odpowiedź

Ważność konta po przeniesieniu numeru | ~vaha (25.06.2019, 15:53)




Rzeczywiście, pisząc posta nie przeczytałem regulaminu, chociaż nazwa oferty nie powinna wprowadzać w błąd, a niestety nadal operatorzy stosują chwyty marketingowe i różnego rodzaju kruczki. Regulamin przeczytałem chwilę później, niemniej, nadal nie wiem, czy jak wyślę przed upływem 187 dni SMS utrzymaniowy to nadal muszę doładowywać konto? Czy SMS jest równoznaczny z doładowaniem?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

21 gości i 0 zalogowanych użytkowników