forumnju z rachunkiemusługiNumer dodatkowy a usługa "Im dłużej tym lepiej"

Numer dodatkowy a usługa "Im dłużej tym lepiej"

 

Numer dodatkowy a usługa "Im dłużej tym lepiej" (2019-06-16 14:17)

Jestem w nju od pół roku. Jeśli dziś dodam numer dodatkowy to czy zwiększy mi się pakiet GB, czy licznik czasu zeruje się i muszę czekać kolejne pół roku?

 

Numer dodatkowy a usługa "Im dłużej tym lepiej" (2019-06-17 14:37)

Hej :)  Staż w usłudze "Im dłużej, tym lepiej" jest liczony od numeru podstawowego, po dodaniu dodatkowego pozostanie zatem bez zmian. Podwojony pakiet internetowy otrzymasz po upływie 6 pełnych okresów rozliczeniowych. Pozdrawiam :)

 

Numer dodatkowy a usługa "Im dłużej tym lepiej" (2019-06-28 10:59)

Witam,


Jestem w Nju mobile (abonament + internet mobilny) od kilku lat, mam aktywną usługę "Im dłużej tym lepiej", jak mogę sprawdzić ile GB mam aktualnie dostępnych, oraz jakie jest aktualne zużycie?


Czy ilość dostępnych danych jest połączona na obu kartach, czy zużycie jest osobne na telefon i na internet mobilny ?

[edytowane przez marbla2225 o 11:10 w dniu 2019-06-28]
 

Numer dodatkowy a usługa "Im dłużej tym lepiej" (2019-06-28 18:27)

Hej :) Ilość pozostałych, a zarazem zużytych GB-tów do wykorzystania w danym okresie rozliczeniowym możesz sprawdzić po zalogowaniu na konto nju mobile. Jeśli masz ofertę nju internet dodatkowy, to pakiet danych jest współdzielony przez obydwa numery, z tym że na nju internet dodatkowym od razu możesz wykorzystać łączną ilość danych, natomiast na głównym dopiero po osiągnięciu limitu wydatków w usłudze obniżającej koszty połączeń. Pozdrawiam :)

 

Numer dodatkowy a usługa "Im dłużej tym lepiej" (2019-06-28 18:27)

Hej :) Ilość pozostałych, a zarazem zużytych GB-tów w danym okresie rozliczeniowym możesz sprawdzić po zalogowaniu na konto nju mobile. Jeśli masz ofertę nju internet dodatkowy, to pakiet danych jest współdzielony przez obydwa numery, z tym że na nju internet dodatkowym od razu możesz wykorzystać łączną ilość danych, natomiast na głównym dopiero po osiągnięciu limitu wydatków w usłudze obniżającej koszty połączeń. Pozdrawiam :)

 

Numer dodatkowy a usługa "Im dłużej tym lepiej" (2019-10-21 15:28)

to jeszcze pytanie w temacie usługi: "im dłużej tym lepiej". Akurat 25-go mija u mnie pół roku jak mam włączoną usługę (to też dzień aktywacji mojej karty SIM). Czy podwojony internet będzie mi się liczył od 26-go (czyli następnego dnia) czy dopiero od pierwszego dnia okresu rozliczeniowego?

~gość1571664490536

 

Numer dodatkowy a usługa "Im dłużej tym lepiej" (2019-10-21 15:32)

mnie ten temat też interesuje...

 

Numer dodatkowy a usługa "Im dłużej tym lepiej" (2019-10-21 18:31)

Hej :) Jeżeli macie oferty w abonamencie, to musi upłynąć 6 pełnych okresów rozliczeniowych, co nie jest tożsame z 6 miesiącami. I dopiero po spełnieniu tego warunku w pierwszym dniu okresu rozliczeniowego przysługuje podwojony pakiet danych. Pozdrawiam :)

odpowiedź

Numer dodatkowy a usługa " | Im dłużej tym lepiej" (arpciq)

Jestem w nju od pół roku. Jeśli dziś dodam numer dodatkowy to czy zwiększy mi się pakiet GB, czy licznik czasu zeruje się i muszę czekać kolejne pół roku?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

22 gości i 0 zalogowanych użytkowników