forumnju z rachunkiemusługiNju Internet dodatkowy a pakiet GB w UE

Nju Internet dodatkowy a pakiet GB w UE

 

Nju Internet dodatkowy a pakiet GB w UE (2019-06-14 13:51)

Hi,


Posiadam ofertę za 29zł z  dodatkowym numerem. Pakiet danych w UE wynosi 2,43GB. 
Dołączam właśnie Nju internet dodatkowy. Czy pakiet w UE zwiększy się o dodatkowe 1,59GB?

~baximol

 

Nju Internet dodatkowy a pakiet GB w UE (2019-06-14 17:44)

Cześć. Tak, wówczas w danym okresie rozliczeniowym w roamingu w strefie 1 (UE) będzie łącznie do wykorzystania na trzy numery 4.05 GB. Pozdrawiam :)

 

Nju Internet dodatkowy a pakiet GB w UE (2019-09-15 19:42)

Hi,


W każdym okresie rozliczeniowym otrzymuję jednak inną paczkę danych.
Jednego miesiąca było ponad 6GB, potem 4GB a w tym okresie jedynie 2.4GB. 
Help! Czy leci z nami pilotka? :)


Pozdrawiam

 

Nju Internet dodatkowy a pakiet GB w UE (2019-09-16 07:33)

Hej, lecę  :) 6 GB to nie wiem, z czego wypływa, chyba jakiś prezent od nju mobile :) Natomiast zgodnie z tym, co napisałam wyżej, powinieneś otrzymać pakiet 4.05 GB.  Jest jednak jakiś błąd systemowy, że nie dodaje tej wartości 1.59 GB za nju internet dodatkowy. Nie pozostaje nic innego jak wysłać zgłoszenie do Biura Obsługi Klienta przez formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu na konto nju mobile. Miłego dnia :) 

[edytowane przez pilotka o 07:41 w dniu 2019-09-16]
 

Nju Internet dodatkowy a pakiet GB w UE (2019-10-26 11:05)

Mam Nju abonament za 29zł. Czy przydzielany pakiet GB do wykorzystania w UE obowiązuje na okres rozliczeniowy czy na miesiąc kalendarzowy?
Jadę na wakacje na przełomie miesięcy i zastanawiam się czy pakiet się odnowi gdy wejdę w nowy miesiąc kalendarzowy.
W Play na kartę pakiet roamingowy był na miesiąc kalendarzowy - stąd moje pytanie.

~macku

 

Nju Internet dodatkowy a pakiet GB w UE (2019-10-26 14:18)

Hej :) Pakiet obowiązuje w danym okresie rozliczeniowym, stąd odnowi się dopiero z nowym cyklem bilingowym. Pozdrawiam :)

odpowiedź

Nju Internet dodatkowy a pakiet GB w UE | ~baximol (14.06.2019, 13:51)

Hi,


Posiadam ofertę za 29zł z  dodatkowym numerem. Pakiet danych w UE wynosi 2,43GB. 
Dołączam właśnie Nju internet dodatkowy. Czy pakiet w UE zwiększy się o dodatkowe 1,59GB?

wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

21 gości i 1 zalogowanych użytkowników