forumnju z rachunkiemusługiprzeniesienie numeru z orange na kartę do nju z rachunkiem

przeniesienie numeru z orange na kartę do nju z rachunkiem

 

przeniesienie numeru z orange na kartę do nju z rachunkiem (2019-06-13 20:00)

Jak wygląda czas przeniesienia numeru z orange na kartę do nju z rachunkiem?
W orange mam wykupiony pakiet za 25zł i chciałbym, aby numer przeniósł się w dniu, w którym ten pakiet mi się skończy, lecz w formularzu przeniesienia nie ma możliwości wybrania daty. Czy w takim przypadku mam wnioskować o przeniesienie dopiero po zakończeniu ważności pakietu? Ile czasu trwa wtedy samo przeniesienie?
Dzięki za odpowiedź, Pozdrawiam

~qlfonek

 

przeniesienie numeru z orange na kartę do nju z rachunkiem (2019-06-13 23:19)

Hej :) Migracja Orange-nju w przypadku karty, jest to zwyczaj kwestia paru dni od złożenia zamówienia. Kurier doręcza umowę w ciągu 2-5 dni roboczych. Zgodnie z regulaminem numer jest migrowany w ciągu 7 dni od podpisania umowy, zazwyczaj jeszcze w tym samym dniu lub w następnym (jak tylko kurier da znać, że umowa została podpisana). Na Twoim miejscu spokojnie poczekałabym aż minie ważność pakietu i wtedy złożyła zamówienie. Pozdrawiam :)

odpowiedź

przeniesienie numeru z orange na kartę do nju z rachunkiem | ~qlfonek (13.06.2019, 20:00)

Jak wygląda czas przeniesienia numeru z orange na kartę do nju z rachunkiem?
W orange mam wykupiony pakiet za 25zł i chciałbym, aby numer przeniósł się w dniu, w którym ten pakiet mi się skończy, lecz w formularzu przeniesienia nie ma możliwości wybrania daty. Czy w takim przypadku mam wnioskować o przeniesienie dopiero po zakończeniu ważności pakietu? Ile czasu trwa wtedy samo przeniesienie?
Dzięki za odpowiedź, Pozdrawiam
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

31 gości i 0 zalogowanych użytkowników