forumnju z rachunkiemofertaPrzeniesienie dwóch numerów z nju dodatkowym

Przeniesienie dwóch numerów z nju dodatkowym

 

Przeniesienie dwóch numerów z nju dodatkowym (2019-05-20 12:14)

Dzień dobry. Obecnie posiadam dwa numery w ofercie NJU dodatkowy. Chciałbym przenieść swój numer główny do innego operatora, zaś NJU dodatkowy do oferty NJU na kartę 29zł. Czy dobrze rozumiem, że należy najpierw wysłać  wniosek dla numeru dodatkowego, a następnie wystąpić do nowego operatora o przeniesienie głównego numeru?

 

Przeniesienie dwóch numerów z nju dodatkowym (2019-05-20 17:49)

Dzień dobry. Troszkę nie bardzo rozumiem, bo w tytule jest że są dwa numery w planie nju dodatkowy, wtedy są na osobnych kontach, a dalej piszesz coś o podstawowym? Zakładam, źe tytuł to błędne określenie i że to po prostu dwa numery na jednym koncie. Tak,  drugi numer, czyli dodatkowy migrujesz do oferty na kartę. Możesz też zlecić przeniesienie na kartę dzwoniąc do Biura Obsługi Klienta *610 (690610610). Po tym, jak zostanie przeniesiony do karty, włączasz usługę: Wszystko za nie więcej niż 29 zł". Jednocześnie z migracją składasz do nowego operatora wniosek i on w Twoim imieniu wypowiada umowę na numer podstawowy. Pozdrawiam :)

[edytowane przez pilotka o 17:55 w dniu 2019-05-20]
 

Przeniesienie dwóch numerów z nju dodatkowym (2019-05-20 22:20)

Dziękuję :) Dokładnie, chodziło mi o to, że mam jeden numer główny i do niego przypisany jeden dodatkowy. Nie zwróciłem uwagi, że może to zostać błędnie odczytane. W takim razie to się wyjaśniło. A co z samym drukiem? W instrukcji jest napisane, aby wysłać na "wskazany adres", co nie do końca rozumiem. Czy jest opcja wysłania mailem? 

[edytowane przez cytrynnek1212 o 00:31 w dniu 2019-05-21]
 

Przeniesienie dwóch numerów z nju dodatkowym (2019-05-21 13:00)

Hej ponownie :) Niestety, trzeba będzie wysłać taką dyspozycję wyłącznie na adres do korespondencji: Nju mobile ul. Jagiellońska 34 96-100 Sierniewice. Inną alternatywą, mniej czasochłonną i tańszą (zwłaszcza w kontekście ostatnich podwyżek opłat na Poczcie Polskiej) jest zadzwonić do BOK ( w poście wyżej podałam numer). Pozdrawiam :)

odpowiedź

Przeniesienie dwóch numerów z nju dodatkowym | cytrynnek1212 (20.05.2019, 12:14)

Dzień dobry. Obecnie posiadam dwa numery w ofercie NJU dodatkowy. Chciałbym przenieść swój numer główny do innego operatora, zaś NJU dodatkowy do oferty NJU na kartę 29zł. Czy dobrze rozumiem, że należy najpierw wysłać  wniosek dla numeru dodatkowego, a następnie wystąpić do nowego operatora o przeniesienie głównego numeru?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

20 gości i 0 zalogowanych użytkowników