forumnju z rachunkiemofertaKiedy rozpocząć przenoszenie numeru?

Kiedy rozpocząć przenoszenie numeru?

 

Kiedy rozpocząć przenoszenie numeru? (2019-04-25 07:44)

Dzień dobry,
Moja umowa u obecnego operatora kończy się 30 czerwca. Kiedy najlepiej rozpocząć procedurę przenoszenia numeru do nju? Mogę wypełnić formularz już teraz, czy czekać do jakiegoś konkretnego okresu czasu typu 30 dni wcześniej?

~wh1sky

 

Kiedy rozpocząć przenoszenie numeru? (2019-04-25 11:15)

Hej :)  A to numer przenoszony z Orange czy z innej sieci?  Jeżeli z innej to możesz już teraz złożyć zamówienie, wybierając tryb przeniesienia na koniec umowy promocyjnej z dotychczasowym operatorem. Jeżeli wybierzesz ofertę nju podstawowy, to do czasu przeniesienia, jeżeli nie będziesz korzystać z numeru tymczasowego, nie poniesiesz żadnych kosztów. Pozdrawiam :)

 

Kiedy rozpocząć przenoszenie numeru? (2019-04-29 19:49)

Dzień dobry,


Mam następne pytanie. Kiedy muszę złożyć dyspozycję na przeniesienie Orange na abonamencie do Nju na abonament, umowa w Orange kończy się 08.09.2019. Okres rozliczeniowy zaczyna się 19 dnia każdego miesiąca.


Dziękuje za odpowiedź.


Pozdrawiam,
Sviatoslav

~sviatoslav

 

Kiedy rozpocząć przenoszenie numeru? (2019-04-29 21:28)

Dobry wieczór :) W ostatnim okresie rozliczeniowym obowiązywania umowy, czyli spokojnie po 19.08 można składać zamówienie. Wówczas numer powinien zostać przeniesiony do nju w dniu 19.09.2019. Pozdrawiam :)

 

Kiedy rozpocząć przenoszenie numeru? (2019-05-08 13:30)

to jest odpowiedź na post:

Dobry wieczór :) W ostatnim okresie rozliczeniowym obowiązywania umowy, czyli spokojnie po 19.08 można składać zamówienie. Wówczas numer powinien zostać przeniesiony do nju w dniu 19.09.2019. Pozdrawiam :)




Niestety ale to chyba tak nie działa. Moja umowa zakończyła się w Orange 19 dni temu, próbowałem złożyć zamówienie miesiąc temu, nie udało się. Próbowałem wczoraj - otrzymałem na stronie dokładnie taki sam komunikat...Wygląda na to że przechodząc (tylko z Orange?) trzeba złożyć zamówienie po ostatnim okresie rozliczeniowym obowiązywania umowy (czyli po 19). Nie ma opcji złożenia zamówienia teraz i wejścia umowy w życie z dniem rozliczenia....

~jaa

 

Kiedy rozpocząć przenoszenie numeru? (2019-05-09 21:08)

Hej :) Działa na 100 procent, tak mówi regulamin , ale to nie tylko teoria - sama kilka razy wprowadzałam zamówienie i nigdy nie było problemu.  Skontaktuj się z infolinią sklepu internetowego (690300400), sprawdzą co jest przyczyną braku możliwości wprowadzenia zamówienia - być może umowa jednak nie wygasła albo jakiś błąd techniczny? Pozdrawiam :)

[edytowane przez pilotka o 21:09 w dniu 2019-05-09]
 

Kiedy rozpocząć przenoszenie numeru? (2019-05-17 14:48)

to jest odpowiedź na post:

Hej :) Działa na 100 procent, tak mówi regulamin , ale to nie tylko teoria - sama kilka razy wprowadzałam zamówienie i nigdy nie było problemu.  Skontaktuj się z infolinią sklepu internetowego (690300400), sprawdzą co jest przyczyną braku możliwości wprowadzenia zamówienia - być może umowa jednak nie wygasła albo jakiś błąd techniczny? Pozdrawiam :)


<span >Hej! Z infolinią już rozmawiałem po pierwszym nieudanym złożeniu zamówienia. Po sprawdzeniu okazało się że jest za szybko (umowa jeszcze nie wygasła, brakowało kilku dni, można było jedynie zamienić numery - tzn. mój poszedłby na dodatkowy, otrzymałbym tymczasowy nr itd, a drugi numer który jest na kartę byłby głównym). Żeby przenieść nr z Orange z abo musi zakończyć się umowa oraz kolejny okres rozliczeniowy, dlatego próbując kolejny raz po zakończeniu umowy sytuacja jest taka sama. Nie można, wbrew temu co Pani pisze, złożyć zamówienia szybciej - system tego nie przyjmie...a infolinia? podobno tak, chociaż nie dane było mi sprawdzić, gdyż osoba z nju z którą rozmawiałem umówiła się na konkretny dzień i godzinę kilka dni po zakończeniu umowy ale nie zadzwoniła. Za dwa dni, miesiąc po zakończeniu umowy oraz w pierwszy dzień kolejnego okresu rozliczeniowego spróbuję ponownie, jeśli nie spróbuje czy chcą mnie w Plushu...

~jaa

 

Kiedy rozpocząć przenoszenie numeru? (2019-05-20 18:19)

Cześć :) Infolinia ma takie same pola manewru jak Klient :) Przed zakończeniem umowy w ostatnim okresie jej obowiązywania składałam zamówienie i tak jak pisałam skutecznie, przykro mi że u Pana jakiś problem występuje, mam nadzieję, że uda się go rozwiązać. Pozdrawiam :)

odpowiedź

Kiedy rozpocząć przenoszenie numeru? | ~wh1sky (25.04.2019, 07:44)

Dzień dobry,
Moja umowa u obecnego operatora kończy się 30 czerwca. Kiedy najlepiej rozpocząć procedurę przenoszenia numeru do nju? Mogę wypełnić formularz już teraz, czy czekać do jakiegoś konkretnego okresu czasu typu 30 dni wcześniej?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

21 gości i 0 zalogowanych użytkowników