forumnju z rachunkiemusługiZnikające gigabajty

Znikające gigabajty

 

Znikające gigabajty (2020-12-11 18:51)

Mam to samo, oszukują jak mogą żeby wycisnąć więcej hajsu. 

~exnjuabonent

 

Znikające gigabajty (2020-12-19 23:21)

Tak nju oszukuje. Na moim liczniku w routerze mam 60GB a u nich już 120GB. Proponuję pisać skargi do UOKiK. Ja już przeniosłem się do konkurencji.

~darek

 

Znikające gigabajty (2020-12-20 06:19)

to jest odpowiedź na post:

Tak nju oszukuje. Na moim liczniku w routerze mam 60GB a u nich już 120GB. Proponuję pisać skargi do UOKiK. Ja już przeniosłem się do konkurencji.

Ciągle tylko nju oszukuje , nju oszukuje  . Skąd pewność że ruter nie oszukuje .

~gość1608441588406

 

Znikające gigabajty (2020-12-20 08:35)

to jest odpowiedź na post:

Ciągle tylko nju oszukuje , nju oszukuje  . Skąd pewność że ruter nie oszukuje .


Dlatego że teraz na tym routerze mam innego operatora i oba liczniki mój i operatora pokazują identyczne zużycie. Nie broń oszustów. Zobacz ilu użytkowników zgłasza ten sam problem. Tu musi interweniować instytucja państwowa. 

~darek

 

Znikające gigabajty (2020-12-20 11:01)

to jest odpowiedź na post:


Dlatego że teraz na tym routerze mam innego operatora i oba liczniki mój i operatora pokazują identyczne zużycie. Nie broń oszustów. Zobacz ilu użytkowników zgłasza ten sam problem. Tu musi interweniować instytucja państwowa. 

darek , nie mam zamiaru nikogo bronić ale biorąc pod uwagę kilka osób mówiących o znikających gigabajtach , plus jeszcze kilkanaście osób które tutaj nic nie napisały . To w całym bilansie osób niezadowolonych i osób korzystających z usług nju . Jesteście kropelkom w oceanie. Jak widać każdy ma wybór i Ty z niego skorzystałeś.
Pozdrawiam 

~gość1608441588406

 

Znikające gigabajty (2020-12-20 11:29)

to jest odpowiedź na post:

darek , nie mam zamiaru nikogo bronić ale biorąc pod uwagę kilka osób mówiących o znikających gigabajtach , plus jeszcze kilkanaście osób które tutaj nic nie napisały . To w całym bilansie osób niezadowolonych i osób korzystających z usług nju . Jesteście kropelkom w oceanie. Jak widać każdy ma wybór i Ty z niego skorzystałeś.
Pozdrawiam 


A wiesz dlaczego tak mało osób napisało, bo większość się nie orientuje w tym całym zużyciu danych. Po prostu jak im się skończył transfer to uznają, że tak musi być i dokupują kolejne gigabajty nie wiedząc,że ich operator robi w bambuko.  I o to operatorowi chodzi, a ta garstka krzykaczy to pewnie jacyś wariaci. Nie piszę po to , żeby operator uderzył się w pierś i przyznał mi rację, tylko po to, żeby ludzie mieli świadomość i kontrolowali zużycie danych. Ja z tym już nie mam problemu bo zmieniłem operatora i tu wszystko jest rozliczane jak należy.
Pozdrawiam.

~darek

 

Znikające gigabajty (2020-12-23 22:37)

Miałem podobną sytuację. Skończył mi się okres rozliczeniowy, więc wstając rano powinienem mieć czyste konto a tu zonk. Prawie 6gb wykorzystane przez noc. Telefon do biura obsługi oczywiście nic nie dał. 

~tomisław

 

Znikające gigabajty (2020-12-25 20:55)

Też mam ten problem, czy jest inny sposób na nich niż zgłoszenie sprawy do UOKiK?

 

Znikające gigabajty (2020-12-26 09:38)

to jest odpowiedź na post:

Też mam ten problem, czy jest inny sposób na nich niż zgłoszenie sprawy do UOKiK?


Tak. UKE

~darek

 

Znikające gigabajty (2020-12-26 12:15)

U mnie może nie GB ale w każdym nowym cyklu jak się zaczyna zawsze już mam zabrane 500 MB z limitu danych.
Dzisiaj mam nowy i rano sprawdziłem na stronie nju jak i na stronie routera gdzie też mi zlicza dane. Na stronie routera było 100 MB użytych a na nju już ponad 600 MB...

odpowiedź

Znikające gigabajty | ~darek (20.12.2020, 11:29)


A wiesz dlaczego tak mało osób napisało, bo większość się nie orientuje w tym całym zużyciu danych. Po prostu jak im się skończył transfer to uznają, że tak musi być i dokupują kolejne gigabajty nie wiedząc,że ich operator robi w bambuko.  I o to operatorowi chodzi, a ta garstka krzykaczy to pewnie jacyś wariaci. Nie piszę po to , żeby operator uderzył się w pierś i przyznał mi rację, tylko po to, żeby ludzie mieli świadomość i kontrolowali zużycie danych. Ja z tym już nie mam problemu bo zmieniłem operatora i tu wszystko jest rozliczane jak należy.
Pozdrawiam.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

18 gości i 0 zalogowanych użytkowników