forumnju z rachunkiemusługiZnikające gigabajty

Znikające gigabajty

 

Znikające gigabajty (2020-12-11 18:51)

Mam to samo, oszukują jak mogą żeby wycisnąć więcej hajsu. 

~exnjuabonent

 

Znikające gigabajty (2020-12-19 23:21)

Tak nju oszukuje. Na moim liczniku w routerze mam 60GB a u nich już 120GB. Proponuję pisać skargi do UOKiK. Ja już przeniosłem się do konkurencji.

~darek

 

Znikające gigabajty (2020-12-20 06:19)

to jest odpowiedź na post:

Tak nju oszukuje. Na moim liczniku w routerze mam 60GB a u nich już 120GB. Proponuję pisać skargi do UOKiK. Ja już przeniosłem się do konkurencji.

Ciągle tylko nju oszukuje , nju oszukuje  . Skąd pewność że ruter nie oszukuje .

~gość1608441588406

 

Znikające gigabajty (2020-12-20 08:35)

to jest odpowiedź na post:

Ciągle tylko nju oszukuje , nju oszukuje  . Skąd pewność że ruter nie oszukuje .


Dlatego że teraz na tym routerze mam innego operatora i oba liczniki mój i operatora pokazują identyczne zużycie. Nie broń oszustów. Zobacz ilu użytkowników zgłasza ten sam problem. Tu musi interweniować instytucja państwowa. 

~darek

 

Znikające gigabajty (2020-12-20 11:01)

to jest odpowiedź na post:


Dlatego że teraz na tym routerze mam innego operatora i oba liczniki mój i operatora pokazują identyczne zużycie. Nie broń oszustów. Zobacz ilu użytkowników zgłasza ten sam problem. Tu musi interweniować instytucja państwowa. 

darek , nie mam zamiaru nikogo bronić ale biorąc pod uwagę kilka osób mówiących o znikających gigabajtach , plus jeszcze kilkanaście osób które tutaj nic nie napisały . To w całym bilansie osób niezadowolonych i osób korzystających z usług nju . Jesteście kropelkom w oceanie. Jak widać każdy ma wybór i Ty z niego skorzystałeś.
Pozdrawiam 

~gość1608441588406

 

Znikające gigabajty (2020-12-20 11:29)

to jest odpowiedź na post:

darek , nie mam zamiaru nikogo bronić ale biorąc pod uwagę kilka osób mówiących o znikających gigabajtach , plus jeszcze kilkanaście osób które tutaj nic nie napisały . To w całym bilansie osób niezadowolonych i osób korzystających z usług nju . Jesteście kropelkom w oceanie. Jak widać każdy ma wybór i Ty z niego skorzystałeś.
Pozdrawiam 


A wiesz dlaczego tak mało osób napisało, bo większość się nie orientuje w tym całym zużyciu danych. Po prostu jak im się skończył transfer to uznają, że tak musi być i dokupują kolejne gigabajty nie wiedząc,że ich operator robi w bambuko.  I o to operatorowi chodzi, a ta garstka krzykaczy to pewnie jacyś wariaci. Nie piszę po to , żeby operator uderzył się w pierś i przyznał mi rację, tylko po to, żeby ludzie mieli świadomość i kontrolowali zużycie danych. Ja z tym już nie mam problemu bo zmieniłem operatora i tu wszystko jest rozliczane jak należy.
Pozdrawiam.

~darek

 

Znikające gigabajty (2020-12-23 22:37)

Miałem podobną sytuację. Skończył mi się okres rozliczeniowy, więc wstając rano powinienem mieć czyste konto a tu zonk. Prawie 6gb wykorzystane przez noc. Telefon do biura obsługi oczywiście nic nie dał. 

~tomisław

 

Znikające gigabajty (2020-12-25 20:55)

Też mam ten problem, czy jest inny sposób na nich niż zgłoszenie sprawy do UOKiK?

 

Znikające gigabajty (2020-12-26 09:38)

to jest odpowiedź na post:

Też mam ten problem, czy jest inny sposób na nich niż zgłoszenie sprawy do UOKiK?


Tak. UKE

~darek

 

Znikające gigabajty (2020-12-26 12:15)

U mnie może nie GB ale w każdym nowym cyklu jak się zaczyna zawsze już mam zabrane 500 MB z limitu danych.
Dzisiaj mam nowy i rano sprawdziłem na stronie nju jak i na stronie routera gdzie też mi zlicza dane. Na stronie routera było 100 MB użytych a na nju już ponad 600 MB...

odpowiedź

Znikające gigabajty | ~darek (19.12.2020, 23:21)

Tak nju oszukuje. Na moim liczniku w routerze mam 60GB a u nich już 120GB. Proponuję pisać skargi do UOKiK. Ja już przeniosłem się do konkurencji.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

21 gości i 1 zalogowanych użytkowników