forumstrona www, moje kontomoje kontokarta sim zblokowana, konto zblokowane, co robić jak żyć?

karta sim zblokowana, konto zblokowane, co robić jak żyć?

 

karta sim zblokowana, konto zblokowane, co robić jak żyć? (2019-03-12 20:11)

dziecko zblokowało mi kartę sim, mój  numer puk jest mi nieznany, Próba zalogowania do konta abonenckiego zakończyła się zablokowaniem kanału dostepu. Pozostał mi jedynie chat, ale tam maja mnie gdzieś. Każą dzwonić lub pisać z konta. Ale oba kanały mam zablokowane...
Co dalej? 
Nju ma mnie gdzieś, czyli żegnaj nju? Ktoś dał 4 litery w procedurach obsługi wyjątków...

~jozek44

 

karta sim zblokowana, konto zblokowane, co robić jak żyć? (2019-03-12 23:29)

Pożycz telefon od sąsiada, kolegi czy znajomego i zadzwoń jutro do Biura Obsługi Klienta pod numer 690 610 610. Tam, po weryfikacji danych uzyskasz kod PUK. To jest forum użytkowników nju, tu nikt nie ma dostępu do Twojego konta. Jak odblokujesz kartę, będziesz miał możliwość odblokowania konta nju mobile. Wyłącz wówczas autoryzację SMS w zabezpieczeniach konta i wówczas będziesz miał możliwość wysłania kodu PUK na adres e-mail, w przypadku gdybyś ponownie zablokował kartę (opcja dostępna tylko dla oferty nju na abonament).

[edytowane przez pilotka o 23:32 w dniu 2019-03-12]

odpowiedź

karta sim zblokowana, konto zblokowane, co robić jak żyć? | ~jozek44 (12.03.2019, 20:11)

dziecko zblokowało mi kartę sim, mój  numer puk jest mi nieznany, Próba zalogowania do konta abonenckiego zakończyła się zablokowaniem kanału dostepu. Pozostał mi jedynie chat, ale tam maja mnie gdzieś. Każą dzwonić lub pisać z konta. Ale oba kanały mam zablokowane...
Co dalej? 
Nju ma mnie gdzieś, czyli żegnaj nju? Ktoś dał 4 litery w procedurach obsługi wyjątków...
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

28 gości i 0 zalogowanych użytkowników