forumnju z rachunkiemusługiprzeniesienie numeru + cesja na inna osobe

przeniesienie numeru + cesja na inna osobe

 

przeniesienie numeru + cesja na inna osobe (2019-03-04 10:52)

<span >Witam, mam takie pytanie. Aktualnie posiadam numer w plusie na abonament, zostal mi ostatni rachunek do zaplacenia. Chcialbym przeniesc numer Do waszej sieci. Aktualnie ten numer jest zarejestrwoany na moja siostre, chcialbym przenoszac numer do was automatycznie przepisac ten numer na mnie. Jest taka mozliwosc? pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz

~quidsy

 

przeniesienie numeru + cesja na inna osobe (2019-03-04 18:53)

Cześć :) Nie ma takiej możliwości. Możesz oczywiście w trakcie zamówienia podać swoje dane, jednak wniosek o przeniesienie zostanie odrzucony ze względu na niezgodne dane rejestracyjne. Inaczej każdy mógłby przenieść numer na swoje dane bez zgody właściciela. W Twojej sytuacji są dwa wyjścia: albo dokonać cesji w Plusie na Ciebie albo niech siostra złoży zamówienie na przeniesienie numeru do nju mobile do oferty na kartę. Jak numer zostanie przeniesiony, wówczas udajesz się z siostrą do Salonu Orange, przerejestrowujesz numer na siebie. Pozdrawiam :)

odpowiedź

przeniesienie numeru + cesja na inna osobe | ~quidsy (04.03.2019, 10:52)

<span >Witam, mam takie pytanie. Aktualnie posiadam numer w plusie na abonament, zostal mi ostatni rachunek do zaplacenia. Chcialbym przeniesc numer Do waszej sieci. Aktualnie ten numer jest zarejestrwoany na moja siostre, chcialbym przenoszac numer do was automatycznie przepisac ten numer na mnie. Jest taka mozliwosc? pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

21 gości i 0 zalogowanych użytkowników