forumstrona www, moje kontostronastrona njumobile.pl po zalogowaniu

strona njumobile.pl po zalogowaniu

 

strona njumobile.pl po zalogowaniu (2019-03-05 10:21)

Proszę  administratorów strony www.njumobile.pl o dodanie możliwości zmiany kontrastu  po zalogowaniu na ten fajny czarny z żółtymi napisami temat.  Tak jak to ma miejsce przed zalogowaniem.  
Chyba, że jest możliwość zmiany, a ja nie mogę znaleźć. :-)

 

strona njumobile.pl po zalogowaniu (2019-03-05 17:55)

Hej :) Administratorzy tu raczej nie zaglądają , to forum użytkowników nju.

 

strona njumobile.pl po zalogowaniu (2019-03-05 18:06)

A kto obsługuje technicznie forum? Kto czyta ankietę, która od czasu do czasu pojawia się z pytaniami? Ktoś pewnie ustawił możliwość zamiany kolorów na stronie głównej. 
Jakiś administrator, moderator czy inny opiekun strony technicznej forum. 
W dodatku czemu ktoś od nju mobile nie może zaglądać i odpowiadać na oficjalnym forum. 
Czy to zabronione?

[edytowane przez bether o 18:13 w dniu 2019-03-05]
 

strona njumobile.pl po zalogowaniu (2019-03-06 07:13)

Technicznie jak sądzę nikt nie obsługuje, co widać po tym, że posty zgłoszone jako SPAM  nie są usuwane. Kilka razy zdublowało mi post, prosiłam o usunięcie jednego z nich - nadal są dwa. Ankieta z oceną jakości forum - nie spotkałam się , a już jestem tu dosyć długo :) Jeżeli masz na myśli ankiety satysfakcji po kontakcie telefonicznym czy zgłoszeniu to wysyła je Biuro Obsługi Klienta, a stronę tworzy marketing. Na stronie masz wszystkie oficjalne kanały kontaktu. Możesz zadzwonić na infolinię, wysłać zgłoszenie przez formularz kontaktowy, ewentualnie napisać na facebooku nju i zgłosić swoje uwagi czy zapytania, co jak widzę zrobiłeś. Zabronione nie :), ale zgodnie z tym, co napisałam wyżej to jest forum użytkowników nju. Miejsce zostało stworzone po to, by użytkownicy dzielili się wiedzą. Jak masz problem, na którym nie znajdziesz odp. na forum czy sugestię to pozostaje kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

odpowiedź

strona njumobile.pl po zalogowaniu | bether (05.03.2019, 10:21)

Proszę  administratorów strony www.njumobile.pl o dodanie możliwości zmiany kontrastu  po zalogowaniu na ten fajny czarny z żółtymi napisami temat.  Tak jak to ma miejsce przed zalogowaniem.  
Chyba, że jest możliwość zmiany, a ja nie mogę znaleźć. :-)
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

23 gości i 0 zalogowanych użytkowników