forumnju z rachunkiemusługiNiemożność wysyłania SMSów na numery obsługi usług (8021, 80433).

Niemożność wysyłania SMSów na numery obsługi usług (8021, 80433).

 

Niemożność wysyłania SMSów na numery obsługi usług (8021, 80433). (2019-02-21 08:27)

<div>Witam,
</div><div>wczoraj włożyłem do telefonu (Nokia 6301 , bar) kartę NJU. Przechodziłem z innej sieci.</div><div>Połączenia działają, SMSy na zwykłe numery działają, centrum SMS ustawione jest poprawnie.</div><div>
</div><div>Przy próbie włączenia usługi "Im dłużej, tym lepiej", czyli SMS o treści AKT na numer 8021.</div><div>Po wysłaniu dostaję odpowiedź "Numer 8021 jest niedostępny",</div><div>tak samo przy wysłaniu ILE na 80433 - "Numer 80433 jest niedostępny".</div><div>
</div><div>Ktoś ma pomysł co jeszcze może być nie tak?</div><div>
</div><div>PS.</div><div>czy na tym forum naprawdę nie ma opcji przeszukiwania?
</div>

~zwroc

 

Niemożność wysyłania SMSów na numery obsługi usług (8021, 80433). (2019-02-21 09:48)

Pewnie masz w telefonie zablokowaną możliwość wysyłania smsów na numery skrócone.

~ping

 

Niemożność wysyłania SMSów na numery obsługi usług (8021, 80433). (2019-02-21 11:48)

to jest odpowiedź na post:

Pewnie masz w telefonie zablokowaną możliwość wysyłania smsów na numery skrócone.

</div><div>
</div><div><div>Przeszperałem w ustawieniach i nie widzę zupełnie takiej opcji. Internet pod kątem Nokia 6303 i "numery skrócone" także milczy.</div><div>Dzowniłem na infolinię - brak rozwiązania problemu, usługę włączyli mi podczas rozmowy z nimi i tyle.
</div><div>Spróbowałem na innym aparacie telefonicznym (smartfonie) - jest dokładnie tak samo "numer 8021 jest niedostępny.</div><div>
</div>Chyba pozostaje zgłoszenie do techników żeby sprawdzili temat. Takie SMSy (skrócone) w PLAYu normalnie działały a aparat został przecież ten sam.</div>

~zwroc

 

Niemożność wysyłania SMSów na numery obsługi usług (8021, 80433). (2019-02-21 12:43)


Zaloguj się na swoim koncie w Nju i sprawdź, czy tam nie masz zablokowanych SMS PREMIUM.
Druga sprawa - mogą byc prace serwisowe na serwerze, stąd problem z dostępem

Co do wyszukiwania na forum - użyj w google funkcji SITE

[edytowane przez jacp11 o 12:44 w dniu 2019-02-21]
 

Niemożność wysyłania SMSów na numery obsługi usług (8021, 80433). (2019-02-21 14:22)

to jest odpowiedź na post:


Zaloguj się na swoim koncie w Nju i sprawdź, czy tam nie masz zablokowanych SMS PREMIUM.
Druga sprawa - mogą byc prace serwisowe na serwerze, stąd problem z dostępem

Co do wyszukiwania na forum - użyj w google funkcji SITE
<div>

</div><div>
</div><div>Konta na Nju jeszcze nie założyłem, zdaję sobie sprawę, że pewnie i na tym koncie mógłbym włączyć tą usługę, niemniej jak coś nie działa a powinno to z natury dążę do sprawdzenia dlaczego nie działa a nie omijam problem :)</div><div>Ale SMSy PREMIUM sprawdzę jak radzisz - dzięki.
</div><div>
</div><div>No tak, zapomniałem o "site:" :)
</div><div>
</div><div>Dzięki wszystkim za zainteresowanie.
</div>

~zwroc

 

Niemożność wysyłania SMSów na numery obsługi usług (8021, 80433). (2019-02-22 10:01)

<div>"Odetkało" się dzisiaj. Albo 1szego dnia jeszcze to nie działało na nowej karcie SIM albo miałem takiego pecha, że 1szego dnia w NJUmobile nie dział im system.</div><div>Dzięki jeszcze raz za podpowiedzi.
</div>

~gość1550826111072

odpowiedź

Niemożność wysyłania SMSów na numery obsługi usług (8021, 80433). | ~zwroc (21.02.2019, 08:27)

<div>Witam,
</div><div>wczoraj włożyłem do telefonu (Nokia 6301 , bar) kartę NJU. Przechodziłem z innej sieci.</div><div>Połączenia działają, SMSy na zwykłe numery działają, centrum SMS ustawione jest poprawnie.</div><div>
</div><div>Przy próbie włączenia usługi "Im dłużej, tym lepiej", czyli SMS o treści AKT na numer 8021.</div><div>Po wysłaniu dostaję odpowiedź "Numer 8021 jest niedostępny",</div><div>tak samo przy wysłaniu ILE na 80433 - "Numer 80433 jest niedostępny".</div><div>
</div><div>Ktoś ma pomysł co jeszcze może być nie tak?</div><div>
</div><div>PS.</div><div>czy na tym forum naprawdę nie ma opcji przeszukiwania?
</div>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

32 gości i 0 zalogowanych użytkowników