forumnju z rachunkiemusługizmiana nazwy operatora z nju na Orange.

zmiana nazwy operatora z nju na Orange.

 

zmiana nazwy operatora z nju na Orange. (2019-02-16 08:51)

Hej :) Niestety, nie da się tego zmienić, nawet kierując zgłoszenie do działu technicznego, bo nazwa sieci jest prawidłowa. Czasem się zdarza, że przez błąd systemowy po migracji Orange-nju pozostaje na wyświetlaczu nazwa Orange, ale nikt tego specjalnie na życzenie klienta nie ustawi, bo nawet nie ma takiej możliwości. Pozdrawiam.

 

zmiana nazwy operatora z nju na Orange. (2019-02-23 19:35)

Witam


Może sposobem jest wymiana karty w salonie Orange - patrz topic 
Nr podstawowy nagły brak dostępu do sieci, nr dodatkowy działa  
Dostałem kartę z logo Orange i od tej pory mam w telefonie zamiast Nju sieć Orange ;-)
Z tym, że o ile wiem, wymiana  karty uszkodzonej z winy klienta / wydanie duplikatu nie jest darmowa (25zł).  Swoją drogą ciekawe, jak zostanie potraktowany mój przypadek - karta nie nosiła żadnych żadnych znamion uszkodzenia, była "widziana" przez telefony. Konsultant na infolinii twierdził, że wymiana będzie darmowa. Zobaczymy.

[edytowane przez stanley99 o 19:40 w dniu 2019-02-23]

odpowiedź

zmiana nazwy operatora z nju na Orange. | pilotka (16.02.2019, 08:51)

Hej :) Niestety, nie da się tego zmienić, nawet kierując zgłoszenie do działu technicznego, bo nazwa sieci jest prawidłowa. Czasem się zdarza, że przez błąd systemowy po migracji Orange-nju pozostaje na wyświetlaczu nazwa Orange, ale nikt tego specjalnie na życzenie klienta nie ustawi, bo nawet nie ma takiej możliwości. Pozdrawiam.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

15 gości i 0 zalogowanych użytkowników