forumnju z rachunkiemusługizmiana nazwy operatora z nju na Orange.

zmiana nazwy operatora z nju na Orange.

 

zmiana nazwy operatora z nju na Orange. (2019-02-16 08:51)

Hej :) Niestety, nie da się tego zmienić, nawet kierując zgłoszenie do działu technicznego, bo nazwa sieci jest prawidłowa. Czasem się zdarza, że przez błąd systemowy po migracji Orange-nju pozostaje na wyświetlaczu nazwa Orange, ale nikt tego specjalnie na życzenie klienta nie ustawi, bo nawet nie ma takiej możliwości. Pozdrawiam.

 

zmiana nazwy operatora z nju na Orange. (2019-02-23 19:35)

Witam


Może sposobem jest wymiana karty w salonie Orange - patrz topic 
Nr podstawowy nagły brak dostępu do sieci, nr dodatkowy działa  
Dostałem kartę z logo Orange i od tej pory mam w telefonie zamiast Nju sieć Orange ;-)
Z tym, że o ile wiem, wymiana  karty uszkodzonej z winy klienta / wydanie duplikatu nie jest darmowa (25zł).  Swoją drogą ciekawe, jak zostanie potraktowany mój przypadek - karta nie nosiła żadnych żadnych znamion uszkodzenia, była "widziana" przez telefony. Konsultant na infolinii twierdził, że wymiana będzie darmowa. Zobaczymy.

[edytowane przez stanley99 o 19:40 w dniu 2019-02-23]

odpowiedź

zmiana nazwy operatora z nju na Orange. | marcin3 (15.02.2019, 21:36)

<div>Witam.
</div><div>
</div><div>Ostatnio przeniosłem numer z Play do nju. Na telefonie nazwa operatora jaka mi się wyświetla to "nju". Przed Playem też miałem nju, ale wtedy przechodziłem z Orange na kartę i po przejściu do nju zostało mi logo "Orange".</div><div>Nie wiem czemu, ale irytuje mnie logo nju, wolałbym mieć cały czas logo Orange. W związku z czym mam pytanie... Czy da się to jakoś zmienić? Czy biuro obsługi jest w stanie to zmienić? Bardzo mi na tym zależy... Dziewczyna jest w nju i ma na stałe logo Orange. I ja też chciałbym, żeby u mnie tak zostało.
</div>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

38 gości i 0 zalogowanych użytkowników