forumnju na kartęusługiBrak internetu w połączeniu przez router.

Brak internetu w połączeniu przez router.

 

Brak internetu w połączeniu przez router. (2019-02-13 21:30)

Witam wszystkich Forumowiczów,


Od wczoraj jestem szczęślowym posiadaczem pakietu internetu mobilnego w NJUMobile. Przy połączeniu uruchomionym z telefonu komórkowego wszystko płynnie działa. Jednak gdy usiłuję podłączyć router mobilny (ZTE MF820T) to router za nic nie może poradzić sobie ze znalezieniem karty/internetu. Czy problem może leżeć w konfiguracji sieci?

~maciek

 

Brak internetu w połączeniu przez router. (2019-02-15 21:17)

próbowałeś inny modem/router ?

 

Brak internetu w połączeniu przez router. (2020-02-11 00:28)

ale odpowiedz ,nie dziala mi samochod to jedz innym. 

~pit

 

Brak internetu w połączeniu przez router. (2020-02-11 09:03)

Jeśli internet bez problemu działa w telefonie, to problem leży w konfiguracji urządzenia. 

~maks111

 

Brak internetu w połączeniu przez router. (2020-02-21 11:43)

<div>Cześć.
</div><div>Prawdopodobnie masz założoną blokadę sim na tym modemie, dlatego nie odnajduje karty. Z tego co widzę to już samo wpisanie nazwy tego modemu daje wynik "jak odblokować". Liczę że podpowiedziałem w najbardziej uproszczony sposób.
</div>

odpowiedź

Brak internetu w połączeniu przez router. | ~maciek (13.02.2019, 21:30)

Witam wszystkich Forumowiczów,


Od wczoraj jestem szczęślowym posiadaczem pakietu internetu mobilnego w NJUMobile. Przy połączeniu uruchomionym z telefonu komórkowego wszystko płynnie działa. Jednak gdy usiłuję podłączyć router mobilny (ZTE MF820T) to router za nic nie może poradzić sobie ze znalezieniem karty/internetu. Czy problem może leżeć w konfiguracji sieci?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

38 gości i 0 zalogowanych użytkowników