forumnju z rachunkiemofertaOferta nju w parze a przeniesienie drugiego numeru z innej sieci

Oferta nju w parze a przeniesienie drugiego numeru z innej sieci

 

Oferta nju w parze a przeniesienie drugiego numeru z innej sieci (2019-02-06 15:04)

Witam,


Czy istnieje możliwość przeniesienia numeru z innej sieci i podpięcie go w ramach oferty "w parze" do zarejestrowanego numeru w nju?. Aby było ciekawiej, numer który chciałbym przenieść i podłączyć do mojego numeru w nju nie należy do mnie. Zakładam więc, że najpierw musiałbym go u obecnego abonenta przerejestrować a następnie przenieść do nju i podpiąć do swojego numeru głównego o ile w ogóle istnieje taka możliwość. Proszę o radę jak to najlepiej i najszybciej załatwić.


Pozdrawiam,

 

Oferta nju w parze a przeniesienie drugiego numeru z innej sieci (2019-02-06 16:53)

Oczywiście, musisz zacząć od przerejestrowania numeru.
Od kilku dni można (podobno - nie znalazłem nic na stronie www)  przenieśc od razu dwa numery - zobacz   TEN POST

[edytowane przez jacp11 o 16:54 w dniu 2019-02-06]
 

Oferta nju w parze a przeniesienie drugiego numeru z innej sieci (2019-02-06 18:43)

Hej :) Tak, po prostu na stronie składając zamówienie można wybrać ofertę "w parze", gdzie w jednym zamówieniu są dwa numery i kilka wariantów w zależności od tego, jaka usługa obniżająca koszty połączeń ma być włączona na numerze podstawowym.  Zamówienie w parze można złożyć pod linkiem: https://www.njumobile.pl/oferta/abonament-multi. Pozdrawiam :)

odpowiedź

Oferta nju w parze a przeniesienie drugiego numeru z innej sieci | sagemini (06.02.2019, 15:04)

Witam,


Czy istnieje możliwość przeniesienia numeru z innej sieci i podpięcie go w ramach oferty "w parze" do zarejestrowanego numeru w nju?. Aby było ciekawiej, numer który chciałbym przenieść i podłączyć do mojego numeru w nju nie należy do mnie. Zakładam więc, że najpierw musiałbym go u obecnego abonenta przerejestrować a następnie przenieść do nju i podpiąć do swojego numeru głównego o ile w ogóle istnieje taka możliwość. Proszę o radę jak to najlepiej i najszybciej załatwić.


Pozdrawiam,

wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

15 gości i 1 zalogowanych użytkowników