forumnju z rachunkiemofertabrak internetu mimo LTE+

brak internetu mimo LTE+

 

brak internetu mimo LTE+ (2019-09-24 21:08)

Mam zaniki internetu przeważnie wieczorami. Na bank to nie wina telefonów a przeładowanych nadajników. Albo operator już nie wyrabia..szkoda że zero odzewu od obsługi NJU..

~b4d

 

brak internetu mimo LTE+ (2019-09-24 23:17)

Hej :) Skoro nadajniki są przeciążone przetestuj tryb "tylko 3 G". Pozdrawiam :) 

 

brak internetu mimo LTE+ (2019-10-02 00:45)

Dzwońcie z innego telefonu i proście o ręczną konfigurację do internetu w protokole ipv4. I wszystko będzie działać. AMEN. 

~loco

 

brak internetu mimo LTE+ (2020-11-16 13:02)

to jest odpowiedź na post:

OK, właśnie to rozgryzłem.


U mnie, telefon Sony Xperia XZ1 Compact, domyślnie zaciąga się ustawienie:


Protokół APN: IPv6


Jest to błędne, powinno być tutaj IPv4


Moje całe ustawienia to:


Nazwa: (dowolna) 
APN: internet 
proxy: nie ustawiono 
port: nie ustawiono 
Nazwa użytkownika: internet (ale może też chyba być nieustawiona) 
Hasło: internet (ale może też być chyba nieustawione)
Serwer: nie ustawiono 
MMSC: nie ustawiono 
MMS Proxy: nie ustawiono 
Port MMS: nie ustawiono 
MCC: 260 
MNC: 03 
Typ uwierzytelniania: PAP 
Typ APN: default,supl 
Protokół APN: IPv4 
Protokół APN podczas roamingu: IPv4  




DZIĘKI !!! Ha, ale jaja że z rozwiązaniem przyszła osoba, używająca akurat tego samego telefonu. ??

~brian

odpowiedź

brak internetu mimo LTE+ | kaśka86.. (03.02.2019, 17:33)

Hej, mam taki problem: jak jestem na wifi to wiadomo, wszystko hula, problem zaczyna się jak jestem poza domem i muszę korzystać z LTE+ (mam zasięg itp), ostatnio chciałam korzystać z aplikacji banku i dostaję informację, że nie mam połączenia z internetem. Tak samo fb - jak chcę wejść w jakiś link - strona się nie ładuje. Praktycznie działa tylko fb, youtube, whatsapp, mesenger.  Włączałam i wyłączałam transmisję danych, nie mam żadnego trybu oszczędzania internetów, nie wykorzystałam limitu internetu. Do tej pory nie miałam żadnego problemu ze słuchaniem np spotify poza domem, łączeniem się z bankiem przez apkę itd..
 Konfigurację internetu zrobiłam i nic to nie daje. Macie może pomysł co to może być i dlaczego się tak dzieje? (Telefon na androidzie)
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

61 gości i 0 zalogowanych użytkowników