forumnju z rachunkiemofertabrak internetu mimo LTE+

brak internetu mimo LTE+

 

brak internetu mimo LTE+ (2019-02-03 17:33)

Hej, mam taki problem: jak jestem na wifi to wiadomo, wszystko hula, problem zaczyna się jak jestem poza domem i muszę korzystać z LTE+ (mam zasięg itp), ostatnio chciałam korzystać z aplikacji banku i dostaję informację, że nie mam połączenia z internetem. Tak samo fb - jak chcę wejść w jakiś link - strona się nie ładuje. Praktycznie działa tylko fb, youtube, whatsapp, mesenger.  Włączałam i wyłączałam transmisję danych, nie mam żadnego trybu oszczędzania internetów, nie wykorzystałam limitu internetu. Do tej pory nie miałam żadnego problemu ze słuchaniem np spotify poza domem, łączeniem się z bankiem przez apkę itd..
 Konfigurację internetu zrobiłam i nic to nie daje. Macie może pomysł co to może być i dlaczego się tak dzieje? (Telefon na androidzie)

 

brak internetu mimo LTE+ (2019-04-19 19:15)

to jest odpowiedź na post:

Hej, mam taki problem: jak jestem na wifi to wiadomo, wszystko hula, problem zaczyna się jak jestem poza domem i muszę korzystać z LTE+ (mam zasięg itp), ostatnio chciałam korzystać z aplikacji banku i dostaję informację, że nie mam połączenia z internetem. Tak samo fb - jak chcę wejść w jakiś link - strona się nie ładuje. Praktycznie działa tylko fb, youtube, whatsapp, mesenger.  Włączałam i wyłączałam transmisję danych, nie mam żadnego trybu oszczędzania internetów, nie wykorzystałam limitu internetu. Do tej pory nie miałam żadnego problemu ze słuchaniem np spotify poza domem, łączeniem się z bankiem przez apkę itd..
 Konfigurację internetu zrobiłam i nic to nie daje. Macie może pomysł co to może być i dlaczego się tak dzieje? (Telefon na androidzie)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1555694108310

 

brak internetu mimo LTE+ (2019-07-18 23:31)

to jest odpowiedź na post:

Hej, mam taki problem: jak jestem na wifi to wiadomo, wszystko hula, problem zaczyna się jak jestem poza domem i muszę korzystać z LTE+ (mam zasięg itp), ostatnio chciałam korzystać z aplikacji banku i dostaję informację, że nie mam połączenia z internetem. Tak samo fb - jak chcę wejść w jakiś link - strona się nie ładuje. Praktycznie działa tylko fb, youtube, whatsapp, mesenger.  Włączałam i wyłączałam transmisję danych, nie mam żadnego trybu oszczędzania internetów, nie wykorzystałam limitu internetu. Do tej pory nie miałam żadnego problemu ze słuchaniem np spotify poza domem, łączeniem się z bankiem przez apkę itd..
 Konfigurację internetu zrobiłam i nic to nie daje. Macie może pomysł co to może być i dlaczego się tak dzieje? (Telefon na androidzie)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1563485516477

 

brak internetu mimo LTE+ (2019-07-20 10:14)

Hej, mam dokładnie tak samo. Messenger działa, mapy Google też jako tako, ale Slack, czy cokolwiek innego ciągle się łączy, albo dostaję info na ryj, że połączenia nie ma. Jest to ŻENADA. Przeszedłem do Nju parę dni temu i na powitanie mam coś takiego. Konfigurację zrobiłem najpierw automatyczną, i wtedy właśnie działa częściowo, jak się zagłębiłem w konfigurację ręczną, to ciężko mi osiągnąć nawet takie częściowe działanie internetu mobilnego. Już pomijam kwestię, że zasięg też ciągle skacze od 1 kreski do 4.

 

brak internetu mimo LTE+ (2019-07-20 10:37)

OK, właśnie to rozgryzłem.


U mnie, telefon Sony Xperia XZ1 Compact, domyślnie zaciąga się ustawienie:


Protokół APN: IPv6


Jest to błędne, powinno być tutaj IPv4


Moje całe ustawienia to:


Nazwa: (dowolna) 
APN: internet 
proxy: nie ustawiono 
port: nie ustawiono 
Nazwa użytkownika: internet (ale może też chyba być nieustawiona) 
Hasło: internet (ale może też być chyba nieustawione)
Serwer: nie ustawiono 
MMSC: nie ustawiono 
MMS Proxy: nie ustawiono 
Port MMS: nie ustawiono 
MCC: 260 
MNC: 03 
Typ uwierzytelniania: PAP 
Typ APN: default,supl 
Protokół APN: IPv4 
Protokół APN podczas roamingu: IPv4  

[edytowane przez everfading o 10:38 w dniu 2019-07-20]
 

brak internetu mimo LTE+ (2019-09-22 20:14)

to jest odpowiedź na post:

OK, właśnie to rozgryzłem. 


jesteś nieoceniony.... 

 

brak internetu mimo LTE+ (2019-09-22 20:23)

Witam. Nie działa mi LTE. Mimo ustawień manualnych nic nie działa. Aktualizacja telefonu zrobiona. Niestety dalej nie działa. Proszę o automatyczna konfigurację internetu smsem. 

 

brak internetu mimo LTE+ (2019-09-22 20:53)

to jest odpowiedź na post:

Witam. Nie działa mi LTE. Mimo ustawień manualnych nic nie działa. Aktualizacja telefonu zrobiona. Niestety dalej nie działa. Proszę o automatyczna konfigurację internetu smsem. 


ale kogo prosisz? 

~katalyna

 

brak internetu mimo LTE+ (2019-09-23 06:57)

to jest odpowiedź na post:

Proszę o automatyczna konfigurację internetu smsem. 

Nie chce mi się.
Podobnego zdania najprawdopodobniej są pozostali forumowicze (czyli zwykli uzytkownicy)

[edytowane przez jac o 06:57 w dniu 2019-09-23]
 

brak internetu mimo LTE+ (2019-09-24 09:53)

<div>Od jakiegoś czasu miałem podobnie, z tym, że ostatnie dni to już dramat. Dzwoniłem do CC i miła pani mi pomogła restartując zdalnie moje ustawienia przy wyłączonym telefonie, ale niestety działało ok jedynie przez jakiś czas. Dziś znowu powtórka z historii. Ktoś ma jakieś podejrzenia, co tu się dzieje?
</div>(samsungs9+, android 9)

odpowiedź

brak internetu mimo LTE+ | kaśka86.. (03.02.2019, 17:33)

Hej, mam taki problem: jak jestem na wifi to wiadomo, wszystko hula, problem zaczyna się jak jestem poza domem i muszę korzystać z LTE+ (mam zasięg itp), ostatnio chciałam korzystać z aplikacji banku i dostaję informację, że nie mam połączenia z internetem. Tak samo fb - jak chcę wejść w jakiś link - strona się nie ładuje. Praktycznie działa tylko fb, youtube, whatsapp, mesenger.  Włączałam i wyłączałam transmisję danych, nie mam żadnego trybu oszczędzania internetów, nie wykorzystałam limitu internetu. Do tej pory nie miałam żadnego problemu ze słuchaniem np spotify poza domem, łączeniem się z bankiem przez apkę itd..
 Konfigurację internetu zrobiłam i nic to nie daje. Macie może pomysł co to może być i dlaczego się tak dzieje? (Telefon na androidzie)
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

19 gości i 3 zalogowanych użytkowników