cesja POMOCY

 

cesja POMOCY (2019-02-04 11:09)

Witam,  
sytuacja patowa. Użytkuje telefon w abonamencie nju, Umowa zawarta na ojca. Ojciec zmarł. Wiem że w nju nie ma cesji, tylko skomplikowana procedura z przeniesieniem do nju na kartę i wycieczką do salonu Orange.  Tylko w tym przypadku nie mogę przejść do nju na kartę, bo musiałbym sfałszować oświadczenie o zmianie taryfy z abo na kartę za nieżyjącą osobę. Czy jest jakakolwiek inna droga żeby bez straty numeru zmienić dane w umowie ?    Nie zależy mi już na bonusie za staż , chcę wziąć nju dodatkowy a nie mogę, bo umowę musiałby podpisać ojciec.  

 

cesja POMOCY (2019-02-04 18:01)

Hej :) Odszukaj SuperPIN na umowie na numer podstawowy, zadzwoń do Biura Obsługi Klienta i zleć migrację, jako użytkownik też możesz dokonać takiej zmiany. Jak numer będzie w ofercie na kartę udaj się do Salonu Orange wraz z aktem zgonu, by przerejestrowali numer na Ciebie. Po dokonaniu zmiany złóż zamówienie na przeniesienie numeru do oferty nju dodatkowy. Pozdrawiam :)

[edytowane przez pilotka o 19:00 w dniu 2019-02-04]
 

cesja POMOCY (2019-02-05 17:48)

Pilotka jestem w trakcie przenosin do nju na karte. Dziekuje za pomoc. Niech Ci Bog w dzieciach wynagrodzi. 

~gość1549385325547

odpowiedź

cesja POMOCY | gość1549274966219 (04.02.2019, 11:09)

Witam,  
sytuacja patowa. Użytkuje telefon w abonamencie nju, Umowa zawarta na ojca. Ojciec zmarł. Wiem że w nju nie ma cesji, tylko skomplikowana procedura z przeniesieniem do nju na kartę i wycieczką do salonu Orange.  Tylko w tym przypadku nie mogę przejść do nju na kartę, bo musiałbym sfałszować oświadczenie o zmianie taryfy z abo na kartę za nieżyjącą osobę. Czy jest jakakolwiek inna droga żeby bez straty numeru zmienić dane w umowie ?    Nie zależy mi już na bonusie za staż , chcę wziąć nju dodatkowy a nie mogę, bo umowę musiałby podpisać ojciec.  
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

45 gości i 1 zalogowanych użytkowników