Opłata faktur

 

Opłata faktur (2019-01-29 11:46)

Cześć,
do tej pory opłacałem faktury automatycznie za pomocą bm.pl. Niestety Orange i większość innych operatorów podniosła opłaty za korzystanie z tej formy płatności. Moim zdaniem pobieranie 1 PLN, za opłatę rachunku na 29 PLN to zdzierstwo, bo stanowi to niemalże 3,5% tej kwoty. Oczywiście gdyby ktoś poszedł na pocztę to musiałby zapłacić 3,5 PLN, ale chyba niewielu emerytów ma rachunki w Nju, nieprawdaż?
Czy znacie jakies inne możliwości wygodnego opłacania rachunków kartą?
Z tych, które mi przychodza do głowy to:
Żabka - opłata rachunków - 0,99 PLN
Sprytnybill - 0,97PLN
Przy takiej wysokości prowizji opłacalne jest korzystanie tylko w przypadku gdy mamy do zapłaty co najmniej 200 PLN.
Mam nadzieje, że nie bedzie wiecej ukrytych opłat w NJU, w ubieglym roku pojawily sie za RLAH, a teraz za opłatę rachunków.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Opłata faktur (2019-01-29 19:14)

A nie prościej przez bankowość internetową albo zlecenie stałe?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Opłata faktur (2019-01-29 20:09)

Hej :) Może warto aktywować Polecenie Zapłaty? Szczegóły: https://www.njumobile.pl/obsluga/faktury-i-platnosci,polecenie-zaplaty-w-njumobile. Pozdrawiam :)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Opłata faktur (2019-01-30 23:38)

to jest odpowiedź na post:

Hej :) Może warto aktywować Polecenie Zapłaty? Szczegóły: https://www.njumobile.pl/obsluga/faktury-i-platnosci,polecenie-zaplaty-w-njumobile. Pozdrawiam :)




a wtesy bede placil bankowi za utrzymanie karty. polecenie zaplaty to przezytek z XX wieku. jak ktos chce dawac dostep do swohego konta to prosze bardzo. ja nie mam zamiaru uhawniac operatorowi gsm swohego wzoru podpisu w banku. od kiedy mam telefon komorkowy byla mozliwosc oplaty faktyr poprzez stale zlecenie obciazenia karty, teraz mam bm, ale nagle korzystanie z niego spalo sie bardzo drogie (3,5%). na szczescie sa sieci jak lycamobile, gdzie nielimitowane polaczenia i 30 gb internetu kosztuje 18 PLN!

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~donhehot

 

Opłata faktur (2021-10-07 16:22)

to jest odpowiedź na post:

Hej :) Może warto aktywować Polecenie Zapłaty? Szczegóły: https://www.njumobile.pl/obsluga/faktury-i-platnosci,polecenie-zaplaty-w-njumobile. Pozdrawiam :)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~lewykop11

 

Opłata faktur (2021-10-07 18:59)

to jest odpowiedź na post:




<div>a wtesy bede placil bankowi za utrzymanie karty. polecenie zaplaty to przezytek z XX wieku. jak ktos chce dawac dostep do swohego konta to prosze bardzo. ja nie mam zamiaru uhawniac operatorowi gsm swohego wzoru podpisu w banku. od kiedy mam telefon komorkowy byla mozliwosc oplaty faktyr poprzez stale zlecenie obciazenia karty, teraz mam bm, ale nagle korzystanie z niego spalo sie bardzo drogie (3,5%). na szczescie sa sieci jak lycamobile, gdzie nielimitowane polaczenia i 30 gb internetu kosztuje 18 PLN!

</div><div>
</div><div>To płać normalnie przelewem albo się przenieś do innego operatora jak ci nie pasuje.</div><div>
</div><div>I używaj jakiegoś sprawdzania pisowni bo się tego co piszesz przeczytać nie da bez odfiltrowania czerwieni...
</div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

odpowiedź

Opłata faktur | donhehot (29.01.2019, 11:46)

Cześć,
do tej pory opłacałem faktury automatycznie za pomocą bm.pl. Niestety Orange i większość innych operatorów podniosła opłaty za korzystanie z tej formy płatności. Moim zdaniem pobieranie 1 PLN, za opłatę rachunku na 29 PLN to zdzierstwo, bo stanowi to niemalże 3,5% tej kwoty. Oczywiście gdyby ktoś poszedł na pocztę to musiałby zapłacić 3,5 PLN, ale chyba niewielu emerytów ma rachunki w Nju, nieprawdaż?
Czy znacie jakies inne możliwości wygodnego opłacania rachunków kartą?
Z tych, które mi przychodza do głowy to:
Żabka - opłata rachunków - 0,99 PLN
Sprytnybill - 0,97PLN
Przy takiej wysokości prowizji opłacalne jest korzystanie tylko w przypadku gdy mamy do zapłaty co najmniej 200 PLN.
Mam nadzieje, że nie bedzie wiecej ukrytych opłat w NJU, w ubieglym roku pojawily sie za RLAH, a teraz za opłatę rachunków.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

38 gości i 0 zalogowanych użytkowników