forumnju z rachunkiemofertanju podstawowy nie wysyła sms

nju podstawowy nie wysyła sms

 

nju podstawowy nie wysyła sms (2019-01-16 19:46)

po aktywacji na nju podstawowy nie mogę wysłać sms ukazuje się komunikat ;błędny numer, zmień numer; w opcjach mogę ponowić wysłanie co nic nie daje lub zachować wiadomość w telefonie lub  w centrum sms, nie mam żadnych ustawień w telefonie z tym związanych, na moim koncie wysyłanie zwykłych sms nie jest zablokowane, nie wiem o co chodzi?

 

nju podstawowy nie wysyła sms (2019-01-16 21:45)

Hej.  Sprawdź w ustawieniach, jaki masz adres centrum SMS- powinien być:   +48501200777. Sprawdź też wysyłanie SMS-ów w innym telefonie.

[edytowane przez pilotka o 21:47 w dniu 2019-01-16]
 

nju podstawowy nie wysyła sms (2019-07-15 22:19)

to jest odpowiedź na post:

po aktywacji na nju podstawowy nie mogę wysłać sms ukazuje się komunikat ;błędny numer, zmień numer; w opcjach mogę ponowić wysłanie co nic nie daje lub zachować wiadomość w telefonie lub  w centrum sms, nie mam żadnych ustawień w telefonie z tym związanych, na moim koncie wysyłanie zwykłych sms nie jest zablokowane, nie wiem o co chodzi?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1563221998425

odpowiedź

nju podstawowy nie wysyła sms | mirka (16.01.2019, 19:46)

po aktywacji na nju podstawowy nie mogę wysłać sms ukazuje się komunikat ;błędny numer, zmień numer; w opcjach mogę ponowić wysłanie co nic nie daje lub zachować wiadomość w telefonie lub  w centrum sms, nie mam żadnych ustawień w telefonie z tym związanych, na moim koncie wysyłanie zwykłych sms nie jest zablokowane, nie wiem o co chodzi?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

29 gości i 0 zalogowanych użytkowników