forumnju z rachunkiemusługiinternet mobilny - okres rozliczeniowy oraz

internet mobilny - okres rozliczeniowy oraz

 

internet mobilny - okres rozliczeniowy oraz (2019-01-18 17:16)

<div>Może ktoś będzie wstanie odpowiedzieć, mianowicie:
</div><div>Zamówiłem internet mobilny 40gb, natomiast  na aplikacji widnieje informacja, że zostało mi tylko 12,9 gb a okres rozliczeniowy kończy się 25.01.
</div><div>
</div><div>Dla każdego klienta bez względu na datę zamówienia i/lub aktywacji usługi okres rozliczeniowy kończy się 25. dnia miesiąca?</div><div>Na jakiej zasadzie mam przydzielone 12.9 gb i czy jeśli przekroczę ten limit to prędkość internetu spada do 1mb/s?
</div>

 

internet mobilny - okres rozliczeniowy oraz (2019-01-18 23:27)

Hej :) Przez pierwszy, niepełny okres rozliczeniowy otrzymujesz proporcjonalną ilość danych.  Nie dla każdego klienta okres rozliczeniowy kończy się 25-tego. W nju obecnie  jest 6 okresów rozliczeniowych. Najczęściej jest przydzielany pierwszy po podpisaniu  umowy, ale jeżeli jest wielu klientów przydzielonych do jednego billu wtedy kolejny.  Jak wykorzystasz 12.9 GB załączy się ograniczenie prędkości do 1 Mb/s. 40 GB otrzymasz od pełnego okresu rozliczeniowego. Pozdrawiam :)

odpowiedź

internet mobilny - okres rozliczeniowy oraz | pytającypan (18.01.2019, 17:16)

<div>Może ktoś będzie wstanie odpowiedzieć, mianowicie:
</div><div>Zamówiłem internet mobilny 40gb, natomiast  na aplikacji widnieje informacja, że zostało mi tylko 12,9 gb a okres rozliczeniowy kończy się 25.01.
</div><div>
</div><div>Dla każdego klienta bez względu na datę zamówienia i/lub aktywacji usługi okres rozliczeniowy kończy się 25. dnia miesiąca?</div><div>Na jakiej zasadzie mam przydzielone 12.9 gb i czy jeśli przekroczę ten limit to prędkość internetu spada do 1mb/s?
</div>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

10 gości i 1 zalogowanych użytkowników