forumnju na kartęusługiBrak połączenia z internetem przez router

Brak połączenia z internetem przez router

 

Brak połączenia z internetem przez router (2019-01-04 19:55)

Witam. Od wczoraj jestem posiadaczką karty sim internetowej. Kupiłam router WiFi, który chciałabym skonfigurować w taki sposób, aby nie był podłączony bezpośrednio do laptopa, tylko połączony ze wszystkimi urządzeniami przez WiFi. Ze stroniu konfiguracyjnej routera wynika, że karta sim jest wykryta, sygnał WiFi i zasięg jest. Z karty jest zdjęty pin i karta jest aktywowana. Po włożeniu do telefonu działa bez zarzutu, natomiast w połączeniach na laptopie ma status BRAK INTERNETU, ZABEZPIECZONE. Ktoś? Coś? 

~olusja

 

Brak połączenia z internetem przez router (2019-01-04 23:03)

Sprawdź, czy komp łaczy sie z routerem przez WiFi i czy wpisujesz prawidłowe hasło.
Włacz WiFi w telefonie i przetestuj, czy jest internet (przez router)

[edytowane przez jacp11 o 23:03 w dniu 2019-01-04]
 

Brak połączenia z internetem przez router (2022-03-08 19:54)

to jest odpowiedź na post:

Witam. Od wczoraj jestem posiadaczką karty sim internetowej. Kupiłam router WiFi, który chciałabym skonfigurować w taki sposób, aby nie był podłączony bezpośrednio do laptopa, tylko połączony ze wszystkimi urządzeniami przez WiFi. Ze stroniu konfiguracyjnej routera wynika, że karta sim jest wykryta, sygnał WiFi i zasięg jest. Z karty jest zdjęty pin i karta jest aktywowana. Po włożeniu do telefonu działa bez zarzutu, natomiast w połączeniach na laptopie ma status BRAK INTERNETU, ZABEZPIECZONE. Ktoś? Coś? 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1646765665086

odpowiedź

Brak połączenia z internetem przez router | ~olusja (04.01.2019, 19:55)

Witam. Od wczoraj jestem posiadaczką karty sim internetowej. Kupiłam router WiFi, który chciałabym skonfigurować w taki sposób, aby nie był podłączony bezpośrednio do laptopa, tylko połączony ze wszystkimi urządzeniami przez WiFi. Ze stroniu konfiguracyjnej routera wynika, że karta sim jest wykryta, sygnał WiFi i zasięg jest. Z karty jest zdjęty pin i karta jest aktywowana. Po włożeniu do telefonu działa bez zarzutu, natomiast w połączeniach na laptopie ma status BRAK INTERNETU, ZABEZPIECZONE. Ktoś? Coś? 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

24 gości i 0 zalogowanych użytkowników