forumnju z rachunkiemofertaPrzeniesienie 4 numerów z Orange do nju (wspólny abonament)

Przeniesienie 4 numerów z Orange do nju (wspólny abonament)

 

Przeniesienie 4 numerów z Orange do nju (wspólny abonament) (2018-12-29 03:30)


<font color="#00273f"><span >Witam,</font>
<font color="#00273f"><span >
</font>
<font color="#00273f"><span >Mam 4 numery w Orange w pakiecie rodzinnym (1x Plan LTE Główny + 3x Plan LTE Dodatkowy), które chciałbym przenieść do nju na abonament. </font>
<font color="#00273f"><span >
</font>
<font color="#00273f"><span >Z tego co widzę to w nju nie można mieć 4 numerów razem więc zostaje mi opcja 2x tandem - czy tak?</font>
<font color="#00273f"><span >
</font>
<font color="#00273f"><span >Jeśli tak to jak jednocześnie przenieść numery do nju ? - ponieważ numer do pary w tandemie  (czyli nju dodatkowy) można połączyć dopiero po przeniesieniu pierwszego numeru (czyli nju podstawowy) do sieci nju. </font>
<font color="#00273f"><span >A w Orange wszystkim 4 numerom umowa kończy się tego samego dnia więc wszystkie muszą znaleźć się w nju też tego samego dnia.</font>
<font color="#00273f"><span >
</font>
<font color="#00273f"><span >Z góry dziękuję za odpowiedź,</font>
<font color="#00273f"><span >M.</font>

~mateusz

 

Przeniesienie 4 numerów z Orange do nju (wspólny abonament) (2018-12-29 03:39)


<span >Witam,
<font color="#00273f"><span >
</font>
<span >Mam 4 numery w Orange w pakiecie rodzinnym (1x Plan LTE Główny + 3x Plan LTE Dodatkowy), które chciałbym przenieść do nju na abonament. 
<font color="#00273f"><span >
</font>
<span >Z tego co widzę to w nju nie można mieć 4 numerów razem więc zostaje mi opcja 2x tandem - czy tak?
<font color="#00273f"><span >
</font>
<span >Jeśli tak to jak jednocześnie przenieść numery do nju ? - ponieważ numer do pary w tandemie  (czyli nju dodatkowy) można połączyć dopiero po przeniesieniu pierwszego numeru (czyli nju podstawowy) do sieci nju. 
<span >A w Orange wszystkim 4 numerom umowa kończy się tego samego dnia więc wszystkie muszą znaleźć się w nju też tego samego dnia.
<font color="#00273f"><span >
</font>
<span >Z góry dziękuję za odpowiedź,
<span >M.

~mateusz

 

Przeniesienie 4 numerów z Orange do nju (wspólny abonament) (2018-12-29 07:04)

Cześć :) Tak, jedyna opcja to stworzenie dwóch tandemów, bo na jednym koncie można mieć maksymalnie dwa numery: nju podstawowy i nju dodatkowy (ewentualnie nju internet dodatkowy jako kartę typowo do transmisji danych). Niestety, przeniesienie czterech numerów w takim układzie w tym samym czasie jest niemożliwe, bo warunkiem dołączenia numeru dodatkowego jest już posiadanie numeru podstawowego na koncie. Możesz je przenieść równocześnie tylko na cztery osobne konta w ofercie nju podstawowy, a potem zmigrować na kartę te dwa, które mają być dodatkowymi i dołączyć do pozostałych numerów w ofercie nju podstawowy. Jest z tym troszkę zabawy i niestety wymaga czasu.  Pozdrawiam.

 

Przeniesienie 4 numerów z Orange do nju (wspólny abonament) (2018-12-30 13:08)

Cześć! 
Bardzo dziękuję za wiadomość :). 
Z zebranych informacji wynika, że numery nju dodatkowy koniecznie (!) muszą być numerami na kartę - czy tak? 
Jeśli tak to czy jest możliwość przeniesienia numeru abonamentowego z Orange od razu na numer na kartę w nju (aby później taki numer podłączyć do numeru podstawowego nju)?
Pozdrawiam,
M.

~mateusz

 

Przeniesienie 4 numerów z Orange do nju (wspólny abonament) (2018-12-30 13:26)

Hej :)  W ofercie na kartę dodatkowe muszą być tylko wtedy, kiedy chcesz wszystkie numery przenieść równocześnie. Oczywiście, możesz te dwa zaplanowane jako dodatkowe od razu zmigrować do nju na kartę i żeby móc z nich korzystać do czasu przeniesienia doładować jakąś kwotą (nie za wielką, bo w momencie migracji do abonamentu  środki przepadają).  A jak pozostałe dwa zostaną przeniesione  do abonamentu nic już nie stanie na przeszkodzie by złożyć zamówienie na  dołączenie do nich tych z karty jako nju dodatkowe :) Pozdrawiam :)

 

Przeniesienie 4 numerów z Orange do nju (wspólny abonament) (2019-01-02 10:23)


Hej!
Dzięki za informację!


Podsumowując plan jest taki:


Umowa z Orange kończy mi się 25.01 - już teraz składam w nju dyspozycję przeniesienia 4 numerów z Orange z podziałem:
* 2 numery - na abonament - jako numery podstawowe,
* 2 numery - na kartę - jako przyszłe numery dodatkowe.


Po skończeniu umowy z Orange dnia 26.01 wszystkie 4 numery pojawiają się razem w nju i tego samego dnia rano zgłaszam dyspozycję podłączenia numerów na kartę do numerów na abonament tak aby powstały 2 tandemy - czy plan jest dobry :) ?


I (mam nadzieję) ostatnie pytania:
- ile trwa podłączenie numeru dodatkowego do podstawowego (stworzenie tandemu)?
- czy numery na kartę muszą być doładowane przed stworzeniem tandemu (nie zamierzam z nich korzystać przed powstaniem tandemu)?


Pozdrawiam,
M.

~mateusz

 

Przeniesienie 4 numerów z Orange do nju (wspólny abonament) (2019-01-02 13:13)

Cześć :)  Numer zostanie przeniesiony do nju, pierwszego dnia okresu rozliczeniowego, następującego bezpośrednio po okresie, w którym złożyłeś dyspozycję, stąd niekoniecznie będzie to 26.01. Sprawdź, jaki masz okres rozliczeniowy w Orange. Poza tym, plan jest bardzo dobry :)  Migracja z karty do nju abonament to tylko kwestia podpisania dokumentów, kurier DPD doręcza przesyłkę od 3 do 5 dni roboczych. Maksymalnie  w ciągu 48 h od podpisania umowy numer zostanie zmigrowany do nju na abonament.  Nie trzeba mieć środków na koncie, ważne by numer był aktywny. Pozdrawiam :)

[edytowane przez pilotka o 13:14 w dniu 2019-01-02]
 

Przeniesienie 4 numerów z Orange do nju (wspólny abonament) (2019-01-02 15:14)

Cześć!

W moim przypadku kończy mi się Umowa z Orange (Umowa na czas określony) której nie chcę przedłużać stąd chęć przejścia do nju.

Poniżej informacje o dacie końca umowy i okresie rozliczeniowym ze strony mojego konta Orange:

Okres rozliczeniowy kończy się za 29 dni, 31 stycznia 2019
Umowa kończy się za 23 dni, 25 stycznia 2019

Numery z Orange do nju chcę przenieść bezprzerwowo - jeśli data końca umowy nie pokrywa się z datą końca okresu rozliczeniowego - to jak to zrobić?

W nju chcę złożyć dyspozycję przeniesienia numeru po zakończeniu umowy z Orange - ale do końca nie rozumiem - kiedy w takim przypadku przenoszony numer pojawi się w nju? 26.01 (po wygaśnięciu umowy) czy dopiero 01.02 (pierwszego dnia rozliczeniowego Umowy która już wygasła) ? 

Zależy mi na bezprzerwowym przeniesieniu - nie mogę sobie pozwolić na pozostanie bez działającego telefonu.

Pozdrawiam,
M.

~mateusz

 

Przeniesienie 4 numerów z Orange do nju (wspólny abonament) (2019-01-02 18:59)

Hej. Nie da się niestety zrobić inaczej, ponieważ byłoby to niezgodne z regulaminem migracji. W tym układzie numer zostanie przeniesiony w dniu 01.02.2019. Przerwy nie będzie -  do 31.01.2019 będziesz korzystał z numeru w Orange. Pozdrawiam :)

 

Przeniesienie 4 numerów z Orange do nju (wspólny abonament) (2019-01-02 23:21)

Hej! Dzięki za odpowiedź!

Przeczytałem regulamin i punkt 1.6 ciągle jest dla mnie nie do końca jest jasny ale faktycznie wynika z niego, że migracja następuje "od pierwszego dnia okresu rozliczeniowego następującego bezpośrednio po okresie, w którym dyspozycja Abonenta została złożona". Nic nie ma o dacie zakończenia umowy.

Zastanawia mnie tylko na jakich zasadach będzie działać telefon w okresie po wygaśnięciu umowy a przed nastaniem okresu rozliczeniowego?

Jeśli - jak piszesz - będę korzystał z numeru w Orange to na jakich zasadach i po jakich stawkach - dotychczasowych promocyjnych z Orange (jakie miałem w umowie która wygasła), zwykłych stawkach z Orange (podwyższonych z powodu braku promocji za umowę na czas określony) czy też może już docelowych stawek z wybranej oferty nju na którą chcę się zmigrować?

Pozdrawiam,
M. 

~mateusz

odpowiedź

Przeniesienie 4 numerów z Orange do nju (wspólny abonament) | ~mateusz (07.01.2019, 19:29)

Cześć pilotko :) !


Dziś byłem w salonie Orange aby zmienić ofertę dla 2 numerów z abonamentu na kartę. Numery te przejdą na kartę z początkiem nowego okresu rozliczeniowego czyli tego samego dnia, w którym  w nju pojawią się 2 przenoszone numery podstawowe (na które nju ma już moje zamówienie złożone przez internet). 
Wtedy pozostaną mi 2 kroki:
- migracja z Orange na kartę do nju na kartę,
- stworzenie tandemów (2x2) w nju.

Mam nadzieję, że to wszystko zadzieje się w ciągu 24 h.


Pozostaje mi tylko czekać na rozwój wypadków :).


Pozdrawiam,
M.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

22 gości i 0 zalogowanych użytkowników