forumnju z rachunkiemofertaPrzeniesienie 4 numerów z Orange do nju (wspólny abonament)

Przeniesienie 4 numerów z Orange do nju (wspólny abonament)

 

Przeniesienie 4 numerów z Orange do nju (wspólny abonament) (2018-12-29 03:30)


<font color="#00273f"><span >Witam,</font>
<font color="#00273f"><span >
</font>
<font color="#00273f"><span >Mam 4 numery w Orange w pakiecie rodzinnym (1x Plan LTE Główny + 3x Plan LTE Dodatkowy), które chciałbym przenieść do nju na abonament. </font>
<font color="#00273f"><span >
</font>
<font color="#00273f"><span >Z tego co widzę to w nju nie można mieć 4 numerów razem więc zostaje mi opcja 2x tandem - czy tak?</font>
<font color="#00273f"><span >
</font>
<font color="#00273f"><span >Jeśli tak to jak jednocześnie przenieść numery do nju ? - ponieważ numer do pary w tandemie  (czyli nju dodatkowy) można połączyć dopiero po przeniesieniu pierwszego numeru (czyli nju podstawowy) do sieci nju. </font>
<font color="#00273f"><span >A w Orange wszystkim 4 numerom umowa kończy się tego samego dnia więc wszystkie muszą znaleźć się w nju też tego samego dnia.</font>
<font color="#00273f"><span >
</font>
<font color="#00273f"><span >Z góry dziękuję za odpowiedź,</font>
<font color="#00273f"><span >M.</font>

~mateusz

 

Przeniesienie 4 numerów z Orange do nju (wspólny abonament) (2018-12-29 03:39)


<span >Witam,
<font color="#00273f"><span >
</font>
<span >Mam 4 numery w Orange w pakiecie rodzinnym (1x Plan LTE Główny + 3x Plan LTE Dodatkowy), które chciałbym przenieść do nju na abonament. 
<font color="#00273f"><span >
</font>
<span >Z tego co widzę to w nju nie można mieć 4 numerów razem więc zostaje mi opcja 2x tandem - czy tak?
<font color="#00273f"><span >
</font>
<span >Jeśli tak to jak jednocześnie przenieść numery do nju ? - ponieważ numer do pary w tandemie  (czyli nju dodatkowy) można połączyć dopiero po przeniesieniu pierwszego numeru (czyli nju podstawowy) do sieci nju. 
<span >A w Orange wszystkim 4 numerom umowa kończy się tego samego dnia więc wszystkie muszą znaleźć się w nju też tego samego dnia.
<font color="#00273f"><span >
</font>
<span >Z góry dziękuję za odpowiedź,
<span >M.

~mateusz

 

Przeniesienie 4 numerów z Orange do nju (wspólny abonament) (2018-12-29 07:04)

Cześć :) Tak, jedyna opcja to stworzenie dwóch tandemów, bo na jednym koncie można mieć maksymalnie dwa numery: nju podstawowy i nju dodatkowy (ewentualnie nju internet dodatkowy jako kartę typowo do transmisji danych). Niestety, przeniesienie czterech numerów w takim układzie w tym samym czasie jest niemożliwe, bo warunkiem dołączenia numeru dodatkowego jest już posiadanie numeru podstawowego na koncie. Możesz je przenieść równocześnie tylko na cztery osobne konta w ofercie nju podstawowy, a potem zmigrować na kartę te dwa, które mają być dodatkowymi i dołączyć do pozostałych numerów w ofercie nju podstawowy. Jest z tym troszkę zabawy i niestety wymaga czasu.  Pozdrawiam.

 

Przeniesienie 4 numerów z Orange do nju (wspólny abonament) (2018-12-30 13:08)

Cześć! 
Bardzo dziękuję za wiadomość :). 
Z zebranych informacji wynika, że numery nju dodatkowy koniecznie (!) muszą być numerami na kartę - czy tak? 
Jeśli tak to czy jest możliwość przeniesienia numeru abonamentowego z Orange od razu na numer na kartę w nju (aby później taki numer podłączyć do numeru podstawowego nju)?
Pozdrawiam,
M.

~mateusz

 

Przeniesienie 4 numerów z Orange do nju (wspólny abonament) (2018-12-30 13:26)

Hej :)  W ofercie na kartę dodatkowe muszą być tylko wtedy, kiedy chcesz wszystkie numery przenieść równocześnie. Oczywiście, możesz te dwa zaplanowane jako dodatkowe od razu zmigrować do nju na kartę i żeby móc z nich korzystać do czasu przeniesienia doładować jakąś kwotą (nie za wielką, bo w momencie migracji do abonamentu  środki przepadają).  A jak pozostałe dwa zostaną przeniesione  do abonamentu nic już nie stanie na przeszkodzie by złożyć zamówienie na  dołączenie do nich tych z karty jako nju dodatkowe :) Pozdrawiam :)

 

Przeniesienie 4 numerów z Orange do nju (wspólny abonament) (2019-01-02 10:23)


Hej!
Dzięki za informację!


Podsumowując plan jest taki:


Umowa z Orange kończy mi się 25.01 - już teraz składam w nju dyspozycję przeniesienia 4 numerów z Orange z podziałem:
* 2 numery - na abonament - jako numery podstawowe,
* 2 numery - na kartę - jako przyszłe numery dodatkowe.


Po skończeniu umowy z Orange dnia 26.01 wszystkie 4 numery pojawiają się razem w nju i tego samego dnia rano zgłaszam dyspozycję podłączenia numerów na kartę do numerów na abonament tak aby powstały 2 tandemy - czy plan jest dobry :) ?


I (mam nadzieję) ostatnie pytania:
- ile trwa podłączenie numeru dodatkowego do podstawowego (stworzenie tandemu)?
- czy numery na kartę muszą być doładowane przed stworzeniem tandemu (nie zamierzam z nich korzystać przed powstaniem tandemu)?


Pozdrawiam,
M.

~mateusz

 

Przeniesienie 4 numerów z Orange do nju (wspólny abonament) (2019-01-02 13:13)

Cześć :)  Numer zostanie przeniesiony do nju, pierwszego dnia okresu rozliczeniowego, następującego bezpośrednio po okresie, w którym złożyłeś dyspozycję, stąd niekoniecznie będzie to 26.01. Sprawdź, jaki masz okres rozliczeniowy w Orange. Poza tym, plan jest bardzo dobry :)  Migracja z karty do nju abonament to tylko kwestia podpisania dokumentów, kurier DPD doręcza przesyłkę od 3 do 5 dni roboczych. Maksymalnie  w ciągu 48 h od podpisania umowy numer zostanie zmigrowany do nju na abonament.  Nie trzeba mieć środków na koncie, ważne by numer był aktywny. Pozdrawiam :)

[edytowane przez pilotka o 13:14 w dniu 2019-01-02]
 

Przeniesienie 4 numerów z Orange do nju (wspólny abonament) (2019-01-02 15:14)

Cześć!

W moim przypadku kończy mi się Umowa z Orange (Umowa na czas określony) której nie chcę przedłużać stąd chęć przejścia do nju.

Poniżej informacje o dacie końca umowy i okresie rozliczeniowym ze strony mojego konta Orange:

Okres rozliczeniowy kończy się za 29 dni, 31 stycznia 2019
Umowa kończy się za 23 dni, 25 stycznia 2019

Numery z Orange do nju chcę przenieść bezprzerwowo - jeśli data końca umowy nie pokrywa się z datą końca okresu rozliczeniowego - to jak to zrobić?

W nju chcę złożyć dyspozycję przeniesienia numeru po zakończeniu umowy z Orange - ale do końca nie rozumiem - kiedy w takim przypadku przenoszony numer pojawi się w nju? 26.01 (po wygaśnięciu umowy) czy dopiero 01.02 (pierwszego dnia rozliczeniowego Umowy która już wygasła) ? 

Zależy mi na bezprzerwowym przeniesieniu - nie mogę sobie pozwolić na pozostanie bez działającego telefonu.

Pozdrawiam,
M.

~mateusz

 

Przeniesienie 4 numerów z Orange do nju (wspólny abonament) (2019-01-02 18:59)

Hej. Nie da się niestety zrobić inaczej, ponieważ byłoby to niezgodne z regulaminem migracji. W tym układzie numer zostanie przeniesiony w dniu 01.02.2019. Przerwy nie będzie -  do 31.01.2019 będziesz korzystał z numeru w Orange. Pozdrawiam :)

 

Przeniesienie 4 numerów z Orange do nju (wspólny abonament) (2019-01-02 23:21)

Hej! Dzięki za odpowiedź!

Przeczytałem regulamin i punkt 1.6 ciągle jest dla mnie nie do końca jest jasny ale faktycznie wynika z niego, że migracja następuje "od pierwszego dnia okresu rozliczeniowego następującego bezpośrednio po okresie, w którym dyspozycja Abonenta została złożona". Nic nie ma o dacie zakończenia umowy.

Zastanawia mnie tylko na jakich zasadach będzie działać telefon w okresie po wygaśnięciu umowy a przed nastaniem okresu rozliczeniowego?

Jeśli - jak piszesz - będę korzystał z numeru w Orange to na jakich zasadach i po jakich stawkach - dotychczasowych promocyjnych z Orange (jakie miałem w umowie która wygasła), zwykłych stawkach z Orange (podwyższonych z powodu braku promocji za umowę na czas określony) czy też może już docelowych stawek z wybranej oferty nju na którą chcę się zmigrować?

Pozdrawiam,
M. 

~mateusz

odpowiedź

Przeniesienie 4 numerów z Orange do nju (wspólny abonament) | ~mateusz (06.01.2019, 18:30)

Informacja dla chcących bezpośrednio przejść z abonamentu Orange na kartę w nju - nie da się - poniżej otrzymane info: 


"aby przejść do nju na kartę, musiałaby Pani przejść w Orange na kartę,następnie migracja następuje za pomocą SMS. Szybciej będzie przenieść od razu
na abonament"


M.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

19 gości i 0 zalogowanych użytkowników