forumstrona www, moje kontomoje kontoLiczba GB do wykorzystania

Liczba GB do wykorzystania

 

Liczba GB do wykorzystania (2018-12-28 18:49)

Umowę zawarłem 2017-11-16 , według Regulaminu usługi ?im dłużej, tym lepiej? powinienem mieć limit 100 GB tymczasem 25.12.2018 r dostałem smsa że :
Pakiet na transfer danych o pelnej predkosci sie skonczyl. Predkosc sciagania danych obnizy sie do maks. 1Mb/sek. i obowiazuje do konca tego okresu rozliczeniowego.Tymczasem po zalogowaniu się na moim koncie na njumobile.pl jest komunikat : im dłużej tym lepiej: osiągnąłeś staż 12 miesięcy w nju z rachunkiem od teraz limit transferu danych na pełnej prędkości w Twojej ofercie zostanie zwiększony 2,5 razy. opłaca się być w nju mobile.

 

Liczba GB do wykorzystania (2018-12-28 19:05)

To ile GB Ci przysługuje to inna sprawa (usługa działa prawidłowo), ale jeżeli je wykorzystałeś to prędkość transmisji tak czy owak zostanie obniżona do 1 Mb/s do końca bieżącego okresu rozliczeniowego. Usługa stażowa powinna zadziałać od początku cyklu, a nie w trakcie cyklu, chyba że dopiero teraz zleciłeś jej aktywację.  Najlepiej sprawdź czy masz dane wchodząc w zakładkę Stan konta lub wysyłając bezpłatnego SMS- a o treści ILE pod numer 80250.

[edytowane przez pilotka o 19:50 w dniu 2018-12-28]
 

Liczba GB do wykorzystania (2018-12-28 20:06)

<div>Ok. sprawdzę, dzięki za info. Pozdrawiam !!!
</div>

[edytowane przez hubertpl o 20:07 w dniu 2018-12-28]

odpowiedź

Liczba GB do wykorzystania | hubertpl (28.12.2018, 18:49)

Umowę zawarłem 2017-11-16 , według Regulaminu usługi ?im dłużej, tym lepiej? powinienem mieć limit 100 GB tymczasem 25.12.2018 r dostałem smsa że :
Pakiet na transfer danych o pelnej predkosci sie skonczyl. Predkosc sciagania danych obnizy sie do maks. 1Mb/sek. i obowiazuje do konca tego okresu rozliczeniowego.Tymczasem po zalogowaniu się na moim koncie na njumobile.pl jest komunikat : im dłużej tym lepiej: osiągnąłeś staż 12 miesięcy w nju z rachunkiem od teraz limit transferu danych na pełnej prędkości w Twojej ofercie zostanie zwiększony 2,5 razy. opłaca się być w nju mobile.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

50 gości i 0 zalogowanych użytkowników