forumstrona www, moje kontomoje kontore: za duży pobór internetu

re: za duży pobór internetu

 

re: za duży pobór internetu (2018-12-19 17:30)

witam
mam 100 G internetu mój okres rozliczeniowy jest od 15 do 15 następnego miesiąca dzisiaj mamy 19 -sty a mi zostało się 16 G ze 100 G i nic nie ściągałam nie oglądałam o co chodzi i co to może być ?
                                                                                                                                  pozdrawiam

 

re: za duży pobór internetu (2018-12-19 23:22)

Cześć. Rozłącz bieżącą sesję internetową, być może część danych została zarezerowana i jeśli nie zostały wykorzystane wrócą na konto. Jeżeli nie wrócą,  wyślij zgłoszenie do działu technicznego sprawdzą zasadność wykorzystania tych 84 GB.  Na liście połączeń możesz sprawdzić ile danych zostało zużytych podczas poszczególnych sesji. Pozdrawiam :)

[edytowane przez pilotka o 23:25 w dniu 2018-12-19]
 

re: za duży pobór internetu (2018-12-20 09:47)

Zainstaluj w urządzeniu program monitorujący transfer - sprawdzisz co i kiedy. Obecnie pisane strony www w flashu  na dzien dobry potrafią zabrac kilkaset MB (osadzone filmiki itp)

~jac

odpowiedź

re: za duży pobór internetu | golav8 (19.12.2018, 17:30)

witam
mam 100 G internetu mój okres rozliczeniowy jest od 15 do 15 następnego miesiąca dzisiaj mamy 19 -sty a mi zostało się 16 G ze 100 G i nic nie ściągałam nie oglądałam o co chodzi i co to może być ?
                                                                                                                                  pozdrawiam
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

30 gości i 1 zalogowanych użytkowników