forumnju z rachunkiemofertaPrzeniesienie numeru z Orange na inne dane w nju

Przeniesienie numeru z Orange na inne dane w nju

 

Przeniesienie numeru z Orange na inne dane w nju (2018-12-13 19:37)

Witam. Chce przenieść numer do nju z Orange dla firm który jest zarejestrowany na ojca ale to ja z niego korzystam i chciałbym przenieść go do nju ale juz na moje dane. Przy wypelnianiu formularza moge zmieniac niektóre dane z tych ktore sie pokazaly po wpisaniu mojego numeru ale pesel pozostaje ojca i nie mozna go zmienić. Proszę o pomoc. 

~cumiusz

 

Przeniesienie numeru z Orange na inne dane w nju (2018-12-13 21:20)

Witaj :) Tak niestety się nie da, pole PESEL jest nieedytowalne, więc choćbyś zmienił ręcznie inne dane, to nigdy się nie będzie zgadzać i potem są same problemy, abstrahując już od tego, że do podpisania takiej umowy w ogóle nie powinno dojść. To, co mogę zasugerować,  ponieważ w nju nie ma cesji,  to przeniesienie tego numeru do oferty na kartę na dane ojca, a kiedy to nastąpi udanie się wraz z nim do salonu Orange, by przerejestrować numer na Ciebie,  Kiedy numer zostanie przerejestrowany należy złożyć zamówienie na migrację numeru z karty do nju z rachunkiem. I wtedy wszystko będzie ok. Pozdrawiam.

odpowiedź

Przeniesienie numeru z Orange na inne dane w nju | ~cumiusz (13.12.2018, 19:37)

Witam. Chce przenieść numer do nju z Orange dla firm który jest zarejestrowany na ojca ale to ja z niego korzystam i chciałbym przenieść go do nju ale juz na moje dane. Przy wypelnianiu formularza moge zmieniac niektóre dane z tych ktore sie pokazaly po wpisaniu mojego numeru ale pesel pozostaje ojca i nie mozna go zmienić. Proszę o pomoc. 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

49 gości i 0 zalogowanych użytkowników