forumnju z rachunkiemofertaCzy w Nju będzie wprowadzona usługa eSim ?

Czy w Nju będzie wprowadzona usługa eSim ?

Czy w Nju będzie wprowadzona usługa eSim ? (2020-07-18 16:20)

Jeśli nju wprowadzi eSim to na pewno będzie o tym głośno . Nie ma co bez przerwy pytać kiedy będzie . :(

Czy w Nju będzie wprowadzona usługa eSim ? (2020-08-08 17:49)

to jest odpowiedź na post:

Uważam, że brak moderacji tematu przez konsultanta NJU jest lekceważeniem klientów operatora. To "niegrzeczne", ponieważ jest to kierunek zmian technologicznych, jaki wprowadza zmianę na rynku smartwatchy. Nie chcę zmieniać sieci tylko z tego powodu, jednak nie wiem, czy warto dodać więcej pieniędzy na smartwatch z  obsługą esim, skoro operator nie określi czy zamierza wprowadzić usługę, czy nie. Może OPERATOR się odezwie z komentarzem w tej sprawie? 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1596901792874

Czy w Nju będzie wprowadzona usługa eSim ? (2020-09-30 18:23)

Uważam, że brak moderacji tematu przez konsultanta NJU jest lekceważeniem klientów operatora. To "niegrzeczne", ponieważ jest to kierunek zmian technologicznych, jaki wprowadza zmianę na rynku smartwatchy. Nie chcę zmieniać sieci tylko z tego powodu, jednak nie wiem, czy warto dodać więcej pieniędzy na smartwatch z  obsługą esim, skoro operator nie określi czy zamierza wprowadzić usługę, czy nie. Może OPERATOR się odezwie z komentarzem w tej sprawie? 

~aaas

Czy w Nju będzie wprowadzona usługa eSim ? (2020-09-30 21:56)

dzisiaj dzwoniłam na infolinię i pan powiedział mi, że na razie nie mają w planach... :/

~gość1601495801677

Czy w Nju będzie wprowadzona usługa eSim ? (2020-10-31 19:42)

po roku czekania dzisiaj przeniosłem numer do orange.. niby to samo ale cóż.. 

Czy w Nju będzie wprowadzona usługa eSim ? (2020-10-31 20:05)

po roku czekania dzisiaj przeniosłem numer do orange.. niby to samo ale cóż.. 

I co jet lepiej , czy jednak wszystko działa tak samo .

~gość1604171126730

Czy w Nju będzie wprowadzona usługa eSim ? (2020-11-11 07:38)

~gość1605076698487

Czy w Nju będzie wprowadzona usługa eSim ? (2020-11-11 16:46)

Jeśli nju wprowadzi eSim to na pewno będzie o tym głośno . Nie ma co bez przerwy pytać kiedy będzie . :(

~gość1605109606721

Czy w Nju będzie wprowadzona usługa eSim ? (2020-12-16 09:22)

Hej, przecież w Nju nic się nie dzieje od 2 lat sieć skazana na wchłonięcie przez orange nie spodziewał bym się  rewolucji

~abonnent

odpowiedź

Czy w Nju będzie wprowadzona usługa eSim ? | ~adammask (04.12.2018, 19:15)

Oragne wprowadza do końca roku karty eSim. Czy Nju jako submarka również wprowadzi je do oferty ? 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

126 gości i 0 zalogowanych użytkowników