forumnju z rachunkiemofertaCzy w Nju będzie wprowadzona usługa eSim ?

Czy w Nju będzie wprowadzona usługa eSim ?

Czy w Nju będzie wprowadzona usługa eSim ? (2020-01-30 18:20)

Ile można mówić o e-sim. Wiadomo że prędko nie wprowadzą . Wprowadzenie e-sim to spore wydatki nie tylko dla operatora. Przebrnięcie przez procedury do swiadczenia usługi z e-sim to dopiero heca .

~gość1580404852955

Czy w Nju będzie wprowadzona usługa eSim ? (2020-01-30 22:10)

no więc nie ma i nie będzie... :( taką informację dostałem od NJU... no chyba że zmienią plany - a nie zanosi się.

~maatzey

Czy w Nju będzie wprowadzona usługa eSim ? (2020-02-29 10:57)

Uważam, że brak moderacji tematu przez konsultanta NJU jest lekceważeniem klientów operatora. To "niegrzeczne", ponieważ jest to kierunek zmian technologicznych, jaki wprowadza zmianę na rynku smartwatchy. Nie chcę zmieniać sieci tylko z tego powodu, jednak nie wiem, czy warto dodać więcej pieniędzy na smartwatch z  obsługą esim, skoro operator nie określi czy zamierza wprowadzić usługę, czy nie. Może OPERATOR się odezwie z komentarzem w tej sprawie? 

~kawie

Czy w Nju będzie wprowadzona usługa eSim ? (2020-03-02 09:50)

To jest forum uzytkowników, nie Biuro Obsługi Klienta - niby czemu operator ma sie tu wypowiadać ?
Szczególnie, że jednoznacznie napisano, że NIE MA i DŁUGO NIE BĘDZIE

Czy w Nju będzie wprowadzona usługa eSim ? (2020-04-02 19:57)

Sprawdzałam dzisiaj czy usługa esim już jest ale nie ma. Mój syn dostał nowy zegarek właśnie na esim i niestety nju mobile się nie popisał. Nawet nie mają zamiary takich kart wprowadzać. Niestety jestem w nju już kilka lat i na tym koniec. Czas na zmianę 

~aga

Czy w Nju będzie wprowadzona usługa eSim ? (2020-04-10 08:11)

Ciekawe gdy mam obecnie e-sim w Orange po przejściu będę musiał zmienić na tradycyjna kartę? 

~adax82

Czy w Nju będzie wprowadzona usługa eSim ? (2020-04-10 10:17)

Hej :) Nie, jeśli w Orange masz e-sim, również w nju będziesz mógł z niej korzystać. Pozdrawiam :) 

Czy w Nju będzie wprowadzona usługa eSim ? (2020-04-21 22:41)

To co nju wyprawia w kwestii esim jest po prostu niepoważne!

~js123

Czy w Nju będzie wprowadzona usługa eSim ? (2020-04-22 23:29)

Raczej ty jesteś niepowazny , widziałeś tu wiele odpowiedzi i czego oczekujesz , że dla ciebie uruchomią e-sim . bzdura. Idz do orange tam dostaniesz .

~gość1587590705741

Czy w Nju będzie wprowadzona usługa eSim ? (2020-04-22 23:31)

to jest odpowiedź na post:

Raczej ty jesteś niepowazny , widziałeś tu wiele odpowiedzi i czego oczekujesz , że dla ciebie uruchomią e-sim . bzdura. Idz do orange tam dostaniesz .
<div>

</div><div>Dostaniesz pod warunkiem że posadasz odpowiedni aparat .
</div>

~gość1587590705741

odpowiedź

Czy w Nju będzie wprowadzona usługa eSim ? | ~adammask (04.12.2018, 19:15)

Oragne wprowadza do końca roku karty eSim. Czy Nju jako submarka również wprowadzi je do oferty ? 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

93 gości i 1 zalogowanych użytkowników