forumnju z rachunkiemofertaCzy w Nju będzie wprowadzona usługa eSim ?

Czy w Nju będzie wprowadzona usługa eSim ?

Czy w Nju będzie wprowadzona usługa eSim ? (2019-10-03 19:54)

Ponieważ posiadam apple watch z esim a niestety nju ma nas w 4 literach mam pytanie. Czy w innych sieciach jest podobnie z tanimi ofertami ? Np. Play do końca roku ma wprowadzić esim i chcę się w związku emigrować, bo ile można czekać lecz nie wiem jaki dobry abonament ma play. Ktoś przerabiał temat ?

~njuwatchowiec

Czy w Nju będzie wprowadzona usługa eSim ? (2019-10-03 20:39)

Play to przede wszystkim ma wielkie problemy z zasięgiem i internetem. Polecam lekturę ich facebooka, gdzie codziennie piszą sfrustrowani klienci uwiązani umowami na czas określony i żądający rozwiązania umowy bez kary.  No, ale może esim będzie działać hehe. W każdym razie powodzenia. 

~maks111

Czy w Nju będzie wprowadzona usługa eSim ? (2019-10-05 12:09)

to jest odpowiedź na post:

Ponieważ posiadam apple watch z esim a niestety nju ma nas w 4 literach mam pytanie. Czy w innych sieciach jest podobnie z tanimi ofertami ? Np. Play do końca roku ma wprowadzić esim i chcę się w związku emigrować, bo ile można czekać lecz nie wiem jaki dobry abonament ma play. Ktoś przerabiał temat ?

Zostaw Play, nie dotykaj tego, emigruj do Orange, uruchom eSIM i potem powróć do Nju. Ja chyba tak zrobię, szkoda mi tylko 39 GB internetu, no ale chyba nie ma wyjścia.Chyba,że ktoś ma inny pomysł ? Proszę o podpowiedzi.

~mis

Czy w Nju będzie wprowadzona usługa eSim ? (2019-10-05 21:27)

Póki co, jeżeli ktoś chce mieć e-sim, to jest jedyne rozwiązanie. 

~maks111

Czy w Nju będzie wprowadzona usługa eSim ? (2019-10-18 07:12)

<span id="post-220500004" class="hash-target" > <div class="row-header" ><h4 class="" >Ponawiam pytanie, kiedy  w Nju będzie wprowadzona usługa eSim ?</h4>

~norberto

Czy w Nju będzie wprowadzona usługa eSim ? (2019-10-18 19:23)

Hej :) Na dzień dzisiejszy nadal brak konkretnego terminu wdrożenia e-sim w nju mobile. 

[edytowane przez pilotka o 19:24 w dniu 2019-10-18]

Czy w Nju będzie wprowadzona usługa eSim ? (2019-11-01 22:37)

Kiedy esim w niu

~nik

Czy w Nju będzie wprowadzona usługa eSim ? (2019-11-02 13:46)

Na św. Dygdy, co go ni ma nigdy

~cokolwiek

Czy w Nju będzie wprowadzona usługa eSim ? (2019-11-07 10:04)

Ze względu na brak eSIM pora  pożegnać się z Nju...

~nju_see_you

Czy w Nju będzie wprowadzona usługa eSim ? (2019-11-27 15:58)

Szkoda, że tak długo to trwa,  nju w ten sposób traci klientów, jestem jednym z nich

~odchodzę

odpowiedź

Czy w Nju będzie wprowadzona usługa eSim ? | ~mis (05.10.2019, 12:09)

Zostaw Play, nie dotykaj tego, emigruj do Orange, uruchom eSIM i potem powróć do Nju. Ja chyba tak zrobię, szkoda mi tylko 39 GB internetu, no ale chyba nie ma wyjścia.Chyba,że ktoś ma inny pomysł ? Proszę o podpowiedzi.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

49 gości i 0 zalogowanych użytkowników