forumnju z rachunkiemofertaPrzejście z nju na kartę do nju z rachunkiem w wersji 29 9 drugi numer

Przejście z nju na kartę do nju z rachunkiem w wersji 29 9 drugi numer

 

Przejście z nju na kartę do nju z rachunkiem w wersji 29 9 drugi numer (2018-11-23 20:06)

<div>Witam. Chcę przejść z nju na kartę do nju z rachunkiem z opcją dodania drugiego numeru w parze za 9,00 zł. Drugi numer równiez jest w nju na kartę, ale jest zarejestrowany na moją mamę. Co powinnam po kolei zrobić, żeby przenieść właściwie oba numery?</div><div>Pozdrawiam
</div>

 

Przejście z nju na kartę do nju z rachunkiem w wersji 29 9 drugi numer (2018-11-23 23:12)

Hej :) Powinnaś złożyć zamówienie na przeniesienie pierwszego numeru do oferty z rachunkiem i udać się wraz z mamą do Salonu Orange i przerejestrować ten drugi numer na Ciebie. Należy zabrać ze sobą dowody osobiste i kartę SIM. Jak numer zostanie przerejestrowany i pierwszy numer zostanie przeniesiony do nju z rachunkiem, możesz złożyć zamówienie na numer dodatkowy. Pozdrawiam :)

[edytowane przez pilotka o 23:13 w dniu 2018-11-23]
 

Przejście z nju na kartę do nju z rachunkiem w wersji 29 9 drugi numer (2018-11-26 09:51)

<div>Bardzo dziękuję. Kartę mamy już przepisałam na siebie, a zaraz składam zamówienie na przeniesienie mojego numeru na nju z rachunkiem. Polecam wszystkim tą opcje, syn i synowa korzystają od prawie roku i są bardzo zadowoleni - wydają 20,00 zł. miesięcznie mniej na telefony, a zakres darmowych usług jest większy niż u poprzedniego operatora. Pozdrawiam.</div>

[edytowane przez eva3333 o 09:53 w dniu 2018-11-26]

odpowiedź

Przejście z nju na kartę do nju z rachunkiem w wersji 29 9 drugi numer | eva3333 (23.11.2018, 20:06)

<div>Witam. Chcę przejść z nju na kartę do nju z rachunkiem z opcją dodania drugiego numeru w parze za 9,00 zł. Drugi numer równiez jest w nju na kartę, ale jest zarejestrowany na moją mamę. Co powinnam po kolei zrobić, żeby przenieść właściwie oba numery?</div><div>Pozdrawiam
</div>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

288 gości i 0 zalogowanych użytkowników