Doladowania

 

Doladowania (2018-11-20 00:11)

Witam, 
Mam maly problem z kwota na moim koncie. W sobote doladowalam konto za 30 zlotych, caly weekend korzystalam z wifi i nie wykonywalam  zadnych polaczen. Okazuje sie, ma dzien dzisiejszy na koncie zostalo mi niecale 7 zl. Jak to jest mozliwe?


Pozdrawiam
Magda

 

Doladowania (2018-11-20 00:58)

Cześć :) Sprawdź na liście połączeń na co zostały wykorzystane środki. Być może kiedy korzystałaś z sieci wi-fi i znalazłaś się poza jej zasięgiem, przy włączonych danych komórkowych przełączyło Cię na sieć mobilną, w związku z czym za transmisję danych pobrało opłatę. Albo może masz aktywną subskrypcję SMS-ów specjalnych. Pozdrawiam.

 

Doladowania (2018-11-20 10:32)

to jest odpowiedź na post:

Cześć :) Sprawdź na liście połączeń na co zostały wykorzystane środki. Być może kiedy korzystałaś z sieci wi-fi i znalazłaś się poza jej zasięgiem, przy włączonych danych komórkowych przełączyło Cię na sieć mobilną, w związku z czym za transmisję danych pobrało opłatę. Albo może masz aktywną subskrypcję SMS-ów specjalnych. Pozdrawiam.




Jestem pewna, ze nic takiego sie nie zdazylo, a nawet jesli, to nie jest tak, ze mam do 10 czy na nawet 20 GB w cenie, jesli korzystam z uslugi nie wiecej niz 29 zlotych? 

~magdamucha

 

Doladowania (2018-11-20 13:02)

Na coś te środki musiały jednak zostać wykorzystane. Tak jak wcześniej pisałam sprawdzisz to na liście połączeń. Jeśli korzystasz z usługi Wszystko za nie więcej niż 29 zł, to usługa działa w ten sposób, że najpierw pobiera do 29 zł za rozmowy, SMS-y, MMS-y i internet, a dopiero jak wydasz 29 zł na te usługi otrzymujesz pakiet danych do wykorzystania do końca cyklu usługi.

odpowiedź

Doladowania | magdamucha (20.11.2018, 00:11)

Witam, 
Mam maly problem z kwota na moim koncie. W sobote doladowalam konto za 30 zlotych, caly weekend korzystalam z wifi i nie wykonywalam  zadnych polaczen. Okazuje sie, ma dzien dzisiejszy na koncie zostalo mi niecale 7 zl. Jak to jest mozliwe?


Pozdrawiam
Magda
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

29 gości i 0 zalogowanych użytkowników