forumnju z rachunkiemofertaZmiana usługi nju internet dodatkowy

Zmiana usługi nju internet dodatkowy

 

Zmiana usługi nju internet dodatkowy (2018-12-02 11:23)

Dzień dobry,
posiadam abonament nju podstawowy wszystko za 29 zł i dodatkowo nju internet dodatkowy za 19 zł. Staż już ponad dwa  lata i piszę z pytaniem, czy jest możliwość zmiany usługi nju internet dodatkowy ze starej (15 GB, po dwóch latach 45 GB) na obecną (20 GB, po dwóch latach 60 GB)? Jest to możliwe bez wymiany obecnego numery lub przeniesienia go do innej sieci i potem z powrotem do nju?

 

Zmiana usługi nju internet dodatkowy (2018-12-02 12:35)

<div>Dzień dobry :) Przyznam, że nie za bardzo wiem, z jakiej usługi korzystasz, skąd to 45 GB? W nju internet dodatkowy jest 20 GB, licząc staż w sieci 2 lata - 60 GB. Usługa została wprowadzona w 2016 roku i od początku było to 20 GB, sprawdziłam archiwalny regulamin.
</div>

[edytowane przez pilotka o 12:37 w dniu 2018-12-02]
 

Zmiana usługi nju internet dodatkowy (2018-12-02 20:15)

Mam staż już ponad dwa lata i mam podstawowy numer w ofercie za 29 zł (rozmowy, SMS, MMS i 10-30 GB), ale to rozumiemy. :P Drugi numer przeniosłem do nju od razu po podpisaniu umowy jako nju internet dodatkowy za 19 zł, gdzie oferta zaczynała się od 15 GB i po dwóch latach wzrosła do 45 GB (w ofercie jest tylko internet, za SMS-y i rozmowy z drugiego numeru są dopłaty). Aktualnie łącznie mam 75 GB transferu (30 GB z podstawowego numeru i 45 GB z dodatkowego) i właśnie chciałbym z tego drugiego mieć te ciut więcej GB, skoro płacę tyle samo co klienci  w aktualnej ofercie. :)

odpowiedź

Zmiana usługi nju internet dodatkowy | staszek94 (02.12.2018, 11:23)

Dzień dobry,
posiadam abonament nju podstawowy wszystko za 29 zł i dodatkowo nju internet dodatkowy za 19 zł. Staż już ponad dwa  lata i piszę z pytaniem, czy jest możliwość zmiany usługi nju internet dodatkowy ze starej (15 GB, po dwóch latach 45 GB) na obecną (20 GB, po dwóch latach 60 GB)? Jest to możliwe bez wymiany obecnego numery lub przeniesienia go do innej sieci i potem z powrotem do nju?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

33 gości i 2 zalogowanych użytkowników