forumnju na kartęusługiUtrzymanie numeru

Utrzymanie numeru

 

Utrzymanie numeru (2018-11-29 14:09)

Dzień dobry. Zakupiłem kartę nju do wykorzystania w urządzeniu "alarm SOS dla seniora" - służy do wysyłania sms-ów alarmowych, ale nie odbiera wiadomości. Stąd pytanie: ile trwa ważność konta? Czy przychodzą smsy utrzymaniowe? (urządzenie nie odbiera smsów). Jesli przychodzą - jak zrobić, żeby konto było aktywne? Doładować? Co ile czasu?

 

Utrzymanie numeru (2018-11-29 14:24)

Dzień dobry :) Jeżeli to nowy starter, to trzeba w ciągu 30 dni doładować numer dowolnym nominałem, wówczas uruchomi się usługa "po wieki".  Zgodnie z usługą "po wieki"  w 187 dniu od doładowania, przyjdą tzw. SMS-y  utrzymaniowe i albo trzeba na jednego z nich odpowiedzieć albo doładować konto dowolną kwotą. Jeżeli  ze względu na fakt, że karta jest w urządzeniu alarmowym nie będziesz miał możliwości ich odebrać i odpowiedzieć na nie, to  pozostaje raz na 186 dni doładować konto dowolnym nominałem, np. 5 zł. Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

odpowiedź

Utrzymanie numeru | pkw (29.11.2018, 14:09)

Dzień dobry. Zakupiłem kartę nju do wykorzystania w urządzeniu "alarm SOS dla seniora" - służy do wysyłania sms-ów alarmowych, ale nie odbiera wiadomości. Stąd pytanie: ile trwa ważność konta? Czy przychodzą smsy utrzymaniowe? (urządzenie nie odbiera smsów). Jesli przychodzą - jak zrobić, żeby konto było aktywne? Doładować? Co ile czasu?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

23 gości i 2 zalogowanych użytkowników