forumnju z rachunkiemofertaInternet w roamingu po wykorzystaniu limitu w PL

Internet w roamingu po wykorzystaniu limitu w PL

 

Internet w roamingu po wykorzystaniu limitu w PL (2018-11-06 17:44)

<div align="left">W Twoim przykładzie po wykorzystaniu 0.5 GB w kraju, będziesz miał w Polsce 0.5 GB, a w roamingu 0.73 GB, ale nie dodatkowo, tylko na zasadzie albo tu albo tu, ponieważ limit GB do wykorzystania w roamingu w Strefie 1 pomniejsza pakiet 1 GB dostępny w Polsce.

[edytowane przez pilotka o 17:49 w dniu 2018-11-06]
 

Internet w roamingu po wykorzystaniu limitu w PL (2022-06-03 09:40)

to jest odpowiedź na post:

hmmmm... jesli faktycznie bede mial 1.23 w niemczech, to gdy wykorzystam w PL 990mb, to w niemczech nadal bede mial 1.23 GB ? Bo wtedy np. mieszkajac pod granica, korzystam z internetu w PL jak zostanie mi 10 MB przełączam sie na siec zza zachodniej granicy i mam kolejne 1.23 GB ? Cos mi sie tu nie zgadza... nadal nie rozumiem korelacji miedzy wartosciami 1GB i 1.23 GB. To sytuacja czysto teoretyczna, ale ja lubie miec jasnosc w temacie, a nie sie domyslać. Sytuacja jest podobna do tej pierwszej opisanej na poczatku wątku. Tam takze było zero w PL i 1.87 w strefie 1. Bo co by bylo gdybym mial w PL 100mb ? to w niemczech bym mial 1.87 ?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~adolf

 

Internet w roamingu po wykorzystaniu limitu w PL (2022-06-03 09:48)

Więc jest tak: jestem w Austrii, kupuję 9GB 8nternetu w nju i dostaję dodatkowo 1.23GB w Roumingu. Sprawdziłem to i Ja mam do wykorzystania tutaj tylko 1.23GB a nie 9GB bo ta dziewiątka giksów jest tylko na kraj a w strefie pierwszej kupujemy tylko 1.23GB  Dla mnie jest to może nie oszustwo a taki sprytny chwyty marketingowy. Mogli by napisać poprostu że: 1.23GB internetu poza granicami polski za 9zł.

~adolf

 

Internet w roamingu po wykorzystaniu limitu w PL (2022-06-03 18:42)

to jest odpowiedź na post:

Więc jest tak: jestem w Austrii, kupuję 9GB 8nternetu w nju i dostaję dodatkowo 1.23GB w Roumingu. Sprawdziłem to i Ja mam do wykorzystania tutaj tylko 1.23GB a nie 9GB bo ta dziewiątka giksów jest tylko na kraj a w strefie pierwszej kupujemy tylko 1.23GB  Dla mnie jest to może nie oszustwo a taki sprytny chwyty marketingowy. Mogli by napisać poprostu że: 1.23GB internetu poza granicami polski za 9zł.

Nie jest to oszustwo . Przy aktywacji pakietu za 9zł masz wyraznie napisane  "Pakiet 9 GB za 9 zł do wykorzystania w kraju, ważny do końca okresu rozliczeniowego. W ramach pakietu otrzymujesz 1,06 GB w roamingu w UE "

~radek

 

Internet w roamingu po wykorzystaniu limitu w PL (2022-06-03 19:38)

to jest odpowiedź na post:

Więc jest tak: jestem w Austrii, kupuję 9GB 8nternetu w nju i dostaję dodatkowo 1.23GB w Roumingu. Sprawdziłem to i Ja mam do wykorzystania tutaj tylko 1.23GB a nie 9GB bo ta dziewiątka giksów jest tylko na kraj a w strefie pierwszej kupujemy tylko 1.23GB  Dla mnie jest to może nie oszustwo a taki sprytny chwyty marketingowy. Mogli by napisać poprostu że: 1.23GB internetu poza granicami polski za 9zł.


Nie chwyt marketingowy tylko problem z czytaniem ze zrozumieniem.Według mnie zasady są jasne. Druga sprawa, że wypadałoby przeczytać regulamin bo to jest wiążący dokument a nie reklama na stronie.
Poza tym mało kto daje tak duże pakiety w UE bez konieczności osobnego zakupu tylko w ramach pakietu krajowego.

~gość1654277883234

 

Internet w roamingu po wykorzystaniu limitu w PL (2022-06-03 20:18)

Jest to tak . Klijent siedzi w Austri jest zajęty innymi sprawami a nie czyta , tego co ma aktywować . Problem jest bardziej złożony  i polega na tym że patrzymy  na cyferki , a na t co dla nas jest wygodny .  Klijent jest nie zadowlony bo ma mniej GB . Ale nie doczytał że to wszystko akceptuje.

~radek

 

Internet w roamingu po wykorzystaniu limitu w PL (2022-06-03 22:04)

to jest odpowiedź na post:

Jest to tak . Klijent siedzi w Austri jest zajęty innymi sprawami a nie czyta , tego co ma aktywować . Problem jest bardziej złożony  i polega na tym że patrzymy  na cyferki , a na t co dla nas jest wygodny .  Klijent jest nie zadowlony bo ma mniej GB . Ale nie doczytał że to wszystko akceptuje.


A tak poza tym to sprawdziłem sobie właśnie regulamin pakietu 9GB i nie ma tam ani słowa o pakiecie w UE poza zapisem, że pakiet nie działa w roamingu...

~gość1654277883234

 

Internet w roamingu po wykorzystaniu limitu w PL (2022-06-03 23:14)

to jest odpowiedź na post:


A tak poza tym to sprawdziłem sobie właśnie regulamin pakietu 9GB i nie ma tam ani słowa o pakiecie w UE poza zapisem, że pakiet nie działa w roamingu...

Hej  :) Byłoby super, gdyby można było mieć za 9 zł aż 9 GB w roamingu w UE, ale cóż życie to nie bajka :) Ile GB jest w ramach pakietu określa Cennik usług w roamingu (tabela nr 3). Limit ten co roku jest podwyższany. Pozdrawiam :) 

[edytowane przez pilotka o 23:26 w dniu 2022-06-03]
 

Internet w roamingu po wykorzystaniu limitu w PL (2022-06-04 21:33)

to jest odpowiedź na post:


A tak poza tym to sprawdziłem sobie właśnie regulamin pakietu 9GB i nie ma tam ani słowa o pakiecie w UE poza zapisem, że pakiet nie działa w roamingu...

W pewnym sensie masz racje , mało kto czyta regulamin . Jednak aktywując usługę pakiet 9GB  w abonamencie . Od razu masz informację ( Pakiet 9 GB za 9 zł do wykorzystania w kraju, ważny do końca okresu rozliczeniowego. W ramach pakietu otrzymujesz 1,06 GB w roamingu w UE. ) W przeciwnym razie nie aktywujesz pakietu .

 

Internet w roamingu po wykorzystaniu limitu w PL (2022-08-27 15:23)

@@3s2eO

~aipxvpay

odpowiedź

Internet w roamingu po wykorzystaniu limitu w PL | seven77 (20.10.2018, 10:21)

Witam. Wykorzystalem pakiet internetu czyli 30GB. Na stronie mam napisane : pozostało 0 MB z 30 GB , transferu internetowego , z czego 1.87 GB z 1.87 GB do wykorzystania w roamingu w UE

Pytanie mam takie : jutro jade do Niemiec na kilka dni, czy nadal mam te 1.87 GB czy juz nie mam nic. Jesli nie mam nic czy beda naliczane oplaty za internet, jak tak, to jakie. Bo nie jest to do końca jasne dla mnie.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

23 gości i 0 zalogowanych użytkowników